Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský: Umíme se pořádně pohádat

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský
Lenka Vlasáková a Jan Dolanský
Zdroj: profimedia
Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský jsou jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Zpočátku jim však nikdo nevěřil. Vlasáková byla rozvedená a Dolanský nevycválaný mladík. Přesto se do sebe zamilovali a dnes mají tři děti. Když se potkali poprvé, mysleli si o době navzájem, že jsou namyšlení.

Potkali se při natáčení jednoho televizního filmu. Někdy člověk cítí přímo třesk, ale v případě Vlasákové a Dolanského to tak opravdu nebylo. Oba si o sobě vzájemně mysleli, že ten druhý si hraje na hvězdu. Skutečnost byla ale jiná.

Láska na první pohled to nebyla

„Poprvé jsme se viděli na konkurzu a spíš jsme si pomysleli něco nelichotivého o hvězdách. Ale pak během natáčení jsme spolu pořád chodili na obědy. Většinou jsme nic nesnědli, jen jsme si povídali. Bylo to hezké, a tak jsme spolu začali nepozorovaně chodit,“ prozradila Vlasáková webu Novinky.cz.

„Hádky jsou u nich ale pořádně divoké. Létají předměty, práskají dveře. Jsme oba temperamentní, a když dojde na konflikty, dokážeme se ostře pohádat. Nejčastěji se přeme o rodinné kompetence, kdo z nás doma víc maká. Jeden se vždycky cítí málo doceněný a chválený nebo toho má už dost. Každá bouřka je ale rychle pryč,“ pokračuje Vlasáková.

Osudovým mužem byl až Jan

Prvním mužem Lenky Vlasákové byl spolužák z DAMU Egon Tobiáš. Oba byli ale velmi mladí na vztah. Měli spolu dceru, ale vztah skončil rozvodem. Herečka sama potvrdila, že oba ještě potřebovali hodně svobody. S Dolanským má Vlasáková další tři děti. Po veliké rodině ale vždycky toužila, takže na obtíž jí to rozhodně není.

S rodinou často vyráží na výlety karavanem. „Já se bojím létat letadlem. Dokážu si přirovnat turbulence k jízdě po hrbolaté cestě, ale kdysi jsem zažila hodně ošklivý let a zůstal ve mně strach. Karavan je prima. Jsme na cestách docela chaotická rodina a z toho chaosu vždycky něco vyroste. Nasedneme do auta nebo karavanu a jedeme,“ dodala Lenka, která si rodinný život náramně užívá.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky