Během víkendu utajených svateb se kromě Petry Kvitové a Jiřího Vaňka provdala také herečka Lenka Krobotová. Ta si řekla své „ano” s fotografem Vladem Bohdanem. Celá veselka včetně obřadu se podle informací Blesku odehrála v pivovaru Kamenice nad Lipou a nechyběla na ní celá řada hvězdných hostů. Jednomu z nich se pak poštěstilo i chytit svatební kytici.

Další svatba na obzoru?

Svatbu si nenechali ujít například Václav Neužil, Elizaveta Maximová, Klára Melíšková anebo Jenovéfa Boková. Právě té v náruči přistála svatební kytice, a tak se nabízí otázka, zda právě tato skutečnost nebude impulzem k tomu, aby se provdala za svého dlouholetého partnera Adama Kolečkáře. S ním letos v dubnu přivítali na světě svého prvního potomka – rozkošnou dcerku.

Vůně dálek

Novomanželé Lenka Krobotová a Vlado Bohdan se už nemůžou dočkat svatební cesty. Na tu vyrazí do Peru. Právě tam už jednou herečka byla a místo si natolik zamilovala, že se rozhodla, že na něj vezme i svou lásku. „Pohybovat se ve čtyřech tisících metrů nad mořem byl pro mě tak silný zážitek, že se tam musím vrátit. S Vladem oba dva milujeme hory, takže na svatební cestu pojedeme právě do And,” prozradila po svatbě herečka v rozhovoru pro zmíněnou redakci.

Do Peru vyrazila Lenka Krobotová už před lety. Konkrétně poté, co se rozvedla se svým bývalým manželem Václavek Havelkou, s nímž má dvě děti. Exotickou a okouzlující destinaci si herečka, která zbožňuje cestování, tehdy vybrala pro hledání sebe sama.

Související články