Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lenka Krobotová jenom září, po rozvodu se dala dohromady se synem slavné herečky

Lenka Krobotová
Lenka Krobotová
Zdroj: Profimedia
Lenka Krobotová

Herečka Lenka Krobotová je po rozpadu manželství s hudebníkem Václavem Havelkou znovu šťastná a zamilovaná. Na filmový festival v Karlových Varech dorazila s neznámým doprovodem. Už brzy se ale ukázalo, že to je Lenčin nový přítel Vlado Bohdan, který je synem legendární herečky Blanky Bohdanové.

Lenka Krobotová dlouhou dobu žila s muzikantem Václavem Havelkou, se kterým má dva syny, Eliáše a Šimona. I když nic nenasvědčovalo tomu, že by partneři měli zásadnější problémy, Havelka nakonec od Lenky odešel.

Zapomínala jsem na sebe

To, že herečka zůstala s dětmi sama, pro ni zpočátku nebylo vůbec jednoduché. "Rozpadlo se mi totiž manželství a já jsem si musela přiznat některé věci, které jsem do té doby nechtěla vidět," uvedla Lenka upřímně v rozhovoru pro Právo.

"Když se na to dívám zpětně, tak mi z toho vychází, že jsem vůbec nevěnovala čas sobě, ve smyslu vnitřní péče. Zapomínala jsem, kdo jsem já, snažila jsem se často vyhovět ostatním, a to včetně mých rodičů nebo i mého muže," dodala Krobotová pro časopis Vlasta.

Jak je vidět, herečka ale dlouho sama nezůstala a svůj nový vztah s Vladem Bohdanem už netají. Dvojice se poprvé ukázala v závěru karlovarského festivalu. "Ano, je to můj přítel," potvrdila Blesku Lenka, která je dcerou herce a režiséra Miroslava Krobota, a hraje ve vyhlášeném Dejvickém divadle.

Odvážné a rafinované šaty

Vlado Bohdan je známým fotografem a jediným synem herečky Blanky Bohdanové. Lenčin nový přítel byl ještě donedávna ve vztahu se spisovatelkou Zuzanou Maléřovou, se kterou napsal celou řadu knih. Manželé spolu mají dvě děti, dcera Zuzana je zpěvačka a herečka a syn Jeroným studuje výtvarnou školu.

Krobotová, která si zahrála ve filmu Díru u Hanušovic, působila ve Varech spokojeně, a dokonce vynesla hodně odvážné šaty. Rafinovaný model ušitý z černé, poloprůsvitné látky pro ni připravil módní salón Leeda.

Lenka si filmový festival užila a je šťastná, že osobně potkala Johnnyho Deppa a Ethana Hawkeho. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU