Nicol Lenertová tvořila moderátorskou dvojici s Karlem Voříškem. Na televizi Nova skončila v roce 2002 a odstěhovala se do USA. Po návratu ze zámoří opět vstoupila do mediálního světa.

Láska jako trám

V současné době je šťastná po boku staršího partnera generálního ředitele rodinného podniku Sivek Hotels Viliama Siveka. Nicol je o devětadvacet let mladší. Téměř třicetiletý věkový rozdíl ovšem nevnímá jako problém. „Láska se na věk neptá. Nepochopí to ten, kdo to nezažil,“ prozradila pro Extra po veselce.

Pikantností ovšem je, že se v minulosti spekulovalo o tom, že bývalá moderátorka měla mít románek se synem svého manžela. „Vyvracela jsem to už před dvaceti lety. To se synem není pravda,“ stojí si za svým.

Vztah se starším, zámožným podnikatelem jí vyvěštila známá vědma Barbara Kočková. „Informace o člověku nemám jen z karet, někdy je z něj prostě vidím, začnou mi samy naskakovat. Před třemi lety jsem Nicol dávala k narozeninám dort a při té příležitosti jsem jí musela říct, že ji čeká tak obrovská životní změna, že se nebude stačit divit. Že to největší štěstí má ještě před sebou. Byla z těch slov překvapená,“ objasnila svou věštbu pro Extra Kočková.

Žena mnoha talentů

Lenertová se dostala do povědomí veřejnosti daleko dříve než vystupovala v TV Nova. V roce 1994 se stala Miss Severní Čechy a postoupila tak do finále Miss ČR. Modelka a moderátorka také vystudovala politologii, management a ekonomii na vysoké škole v Bratislavě. Na svém vzdělání pracovala i při pobytu v Americe a Kanadě. V zahraničí trávila čas po odchodu z televize.

Její návrat do České republiky se nesl v pracovním duchu. Bývalá hvězda TV Nova se opět vrhla do světa médií. Moderovala v rádiu, věnovala se modelingu a sem tam se objevila v nějaké televizní reklamě.

Později její kroky směřovaly k práci v PR. V roce 2019 byla mluvčí Středočeského kraje. O rok později se stala tiskovou mluvčí Oborové zdravotní pojišťovny.

Nicol byla i poměrně úspěšnou zpěvačkou. Například se objevila i v televizním pořadu Novy DO-RE-MI. Vystupovala také v hudebním uskupení NewTrio, kterému skládala i texty.  V roce 2007 byla skupina nominovaná v anketě Český slavík v kategorii Objev roku.

Slabost pro sportovce

Všichni muži Nicol Lenertové jsou spjatí se sportem. V roce 1999 byla nějaký čas přítelkyní Jaromíra Jágra. V roce 2005 se seznámila se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem. S ním má dva dospívající syny, Jaroslava a Dominika. Jejich vztah skončil po sedmnácti letech. I její současný partner má ke sportu blízko. Viliam je exprezidentem hokejové Sparty a jeho syn Michal je bývalý český a NHL hokejový útočník.

Rodinná trápení

Moderátorka a zpěvačka šokovala veřejnost tvrzením o svém otci. Lenertová přiznala, že za tatínka považuje zesnulého zpěváka Karla Štědrého.

„Mamka poznala Karla, když jsem chodila do školky, vzala si ho a já se na pár let stala Štědrou. Rodné jméno mamky je Vondrušková a zda jsem se po narození jmenovala po ní, nebo po svém biologickém otci, nevím a nikdy mě to ani nezajímalo,“ odtajnila rodinné tajemství v knize publicisty Miroslava Graclíka.

Totožnost svého biologického otce nezná a ani po ní nepátrá. „Byl pro mne a mamku nebezpečný, stihla od něj odejít včas. Životu nebezpečný,“ dodala.

Související články