Lenertová chce zpět do šoubyznysu: Má na to?

Zdroj: Profimedia.cz

Vzpomínáte si na jméno Nikol Lenertová? Ano, bývalá moderátorka Sportovních a pak i Televizních novin na Nově. Posledních pár let trávila doma s dětmi, teď prý chystá návrat do šoubyznysu. Jaký bude?

 

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes pár slov o hvězdách a zapomenuté slávě.

Slavné ženy na mateřské

Většina slavných žen netráví klasickou mateřskou. Do poslední chvíle pracují ve svém oboru. Chcete příklady? Těhotná Zuzana Belohorcová stále natáčí reportáže do společenského pořadu a moderuje akce, těhotná Alice Bendová stále hraje a účinkuje v televizi, dnes už maminka Ilona Csáková takřka do porodu zpívala a těhotná modelka Faltýnová fotí i předvádí. A když se děťátko narodí, všechny se honem rychle ke své práci vrátí. Tak třeba „rosnička“ Karla Mráčková jela do porodnice snad ze studia a než jsme se stačili vzpamatovat, je na obrazovce zpátky. Důvod je jasný. V šoubyznysu se na tváře rychle zapomíná, málokterá celebrita si tedy může dovolit být tři roky zavřená s dítětem doma. Výjimky ale potvrzují pravidlo, ale jsou to ojedinělé případy…

Nikol Lenertová

Kariéra, která vlastně nebyla

Třeba modelka Andrea Vránová-Kloboučková. Kvůli rodině dobře rozjetou kariéru modelky omezila na minimum, a aby se mohla věnovat dítěti (od Vánoc už vlastně dvěma dětem), našla si jiný obor působení – je úspěšnou cvičitelkou Pilates. Také Nikol Lenertová kvůli svým dětem zmizela na poměrně dlouho ze scény. V jejím případě ale nešlo o vystoupení z rozjetého vlaku – než se jí narodily děti, její kariéra šla spíše dolů než nahoru. O post „novácké“ moderátorky dávno přišla a její pokus být zpěvačkou (objížděla například diskotéky s úděsnou formací New Trio) byl všem spíš k smíchu. Odchod na mateřskou a péče o rodinu pro ni mohly být vysvobozením, ale Nikol nechce, zdá se, šoubyznys opustit. Minulý týden oznámila, že chystá návrat s novou deskou. Nepřeju Nikol nic zlého, byla to vždy celkem milá holka, ale obávám se, že její deska a ani ona nebude nikoho zajímat. Co myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky