Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lele Pons: Prožila šikanu a ponížení, dnes baví své fanoušky a je velmi úspěšná

Lele je velkou oporou její rodina, hlavně otec.
Lele je velkou oporou její rodina, hlavně otec.
Zdroj: Instagram
Lele je velkou oporou její rodina, hlavně otec.

Sociální sítě jsou hybnou silou dneška a venezuelská influencerka to moc dobře ví. Ne vždy se jí ale dařilo na sebe poutat pozornost svou krásou, před pár lety tomu bylo právě naopak. Lidé si na ni ukazovali a nic lichotivého v tom nebylo. 

Vada na kráse

V roce 1996 se venezuelskému páru narodila holčička. Prospívala na jedničku, byla zdravá a usměvavá. Jen ten obří nos, který jí hyzdil obličej, byl jako pěst na oko. V pěti letech se celá rodina přestěhovala na Floridu, kde je kult krásy na vrcholu a Lele začalo peklo. Její vrstevníci nebyli schopní pochopit, že nos si nevybíráme, ale je nám dán. Byla obětí posměchu a šikany. Nepodařilo se jí navázat upřímné přátelství, natož vztah. Byla jiná, příliš ošklivá.

Je to v hlavě

Všechny překážky se dají překonat, stačí dostatek nadhledu a humoru. Ten Lele nechybí. Vnitřní boj s nosem, který zakrýval její pravé já, prohrála a nakonec skončila v ordinaci plastického chirurga. Dnes má "rypáček" ukázkový a platí za prvotřídní krásku, ale svým osobitým způsobem sebeprezentace na sociálních sítích sbírá fanoušky po tisících. Na kanálu Youtube má přes 14 milionů sledujících a na stále oblíbenějším Instagramu neuvěřitelných 35!

Lele Pons nepatřila mezi krásky. Proměna se vydařila.

Jedno eso za druhým

Téměř denně si utahuje z ideálů krásy, vysmívá se těm, kteří jdou slepě za trendy, pózuje se svým roztomilým psíkem a vytváří vtipné srovnání své rodiny. Než skončila platforma Vine, stala se historicky první uživatelkou, která překročila miliardovou smyčku. Jejího vlivu si všímají i producenti a hvězdy, které potřebují svou kariéru znovu nakopnout. Pravidelně se objevuje v hudebních klipech, má svou vlastní řadu šperků, napsala knihu plnou historek ze střední školy, zahrála si v seriálu Scream, předváděla pro návrhářské duo Dolce a Gabbana a stala se velvyslankyní společnosti CoverGirl.

I když úspěch ve svých 23 letech sype z rukávu, zakládá si na tom, aby zůstala stále stejná. Spontánní a povznesená nad hnidopichy. A svým příkladem dává naději mnoha mladým dívkám, že není potřeba se hroutit, všechno jde napravit nebo alespoň poupravit. Důležité ale je vždy zůstat sama sebou!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky