Lela Ceterová se svěřila fanouškům na Instagramu, že musela náhle s mladším synem odjet do nemocnice a jelikož neměla pro starší dceru Lili hlídání, jela nakonec s oběma.

Ačkoliv byl nemocný pouze malý Rocky, jeho starší sestřička nemohla zůstat sama doma bez dozoru.

„Zase bude dobře. Lili nám musela dělat doprovod. Díky bohu za to, že tu mají tolik hraček,“ ozvala se manželka Karlose Vémoly ve svých instastories. 

Strašně mi chybí rodiče

„Rockynek měl laryngitidu, chudáček malinkatý. My s tím máme vždycky problémy, když přijde zima,“ svěřila se Lela Ceterová sledujícím a přiznala, že poslední dobou pociťuje silnou únavu.

„Já jsem byla tak vyčerpaná, že jsem ráno nezvládla ani Lilinku odvést do školky. Takže jsme doma, půjde do školky zítra. Máme tu v dětském pokoji blázinec, ale hlavně, že si děti vyhrají, a že se vyléčíme,“ dodala influencerka s tím, že jí často chybí hlídání babiček a dalších příbuzných, kteří žijí na Slovensku a tudíž se nemohou o děti postarat, když je to potřeba.

 „Strašně mi chybí rodiče, babička a dědeček. Protože vždycky, když se něco děje, tak v podstatě nemáte hlídání. Jeden, druhý, musela jsem je vzít do nemocnice oba. Ale věřím, že nejsem jediná, která to takto má,“ uzavřela dvojnásobná maminka.

Související články