Na TV Barrandov odstartoval nový pořad Lely Ceterové s názvem Lela Show a popiskem: Humorná Show Influencerky s Influencery.

Pořad je svým formátem téměř identický s talkshow Agáta Jaromíra Soukupa nebo Holčičky Agáty Hanychové.

Do prvního dílu přijala pozvání influencerka Dominika Myslivcová, která si s Ceterovou povídala například na téma luxusního životního stylu. "Pojďme si říct, že ne každý si to může dovolit, že? Luxusní bydlení, auto, ty máš tuším mercedes, že?" dotazovala se například Lela. Divákům ale celý rozhovor přišel zoufale nudný a na moderátorce nenechali nit suchou.

Moderovala lépe než Agáta

Lela Ceterová se v úvodní epizodě své nové show podle televizních diváků příliš nepředvedla. Ačkoliv to byla pro dvojnásobnou maminku v pozici moderátorky premiéra a v podobné roli se v minulosti zatím neobjevila, lidé na ni nenechali nit suchou.

V komentářích se často objevuje názor, že Dominice Myslivcové pokládala ohrané otázky, na které influencerka odpovídala v minulosti již stokrát a často přeskakovala z tématu na téma.

"Čím si to Lela zasloužila ten pořad? Soukup ji asi litoval jako Agátu, když nic jiného neumí holky, tak ať jsou obě aspoň trapné a k smíchu. Soukup bere všechno co je pod úroveň," neberou si komentující s Ceterovou servítky. Někteří se ale manželky Karlose Vémoly zastali. "Moderovala dobře, daleko líp než Agáta... Až na tu otřesnou pusu," neodpustila si divačka jízlivý komentář vůči přifouknuté puse Lely Ceterové.

Lidé jsou z nového pořadu na TV Barrandov rozpačití

Související články