Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Diváci Ceterovou rozcupovali na kusy, na nové show nenechali nit suchou

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
Lela Ceterová a Karlos Vémola

Lela Ceterová si odbyla na televizi Barrandov premiéru své nové show a jako prvního hosta si pozvala Dominiku Myslivcovou. Manželka Karlose Vémoly ale v roli moderátorky diváky příliš nenadchla.   

Na TV Barrandov odstartoval nový pořad Lely Ceterové s názvem Lela Show a popiskem: Humorná Show Influencerky s Influencery.

Pořad je svým formátem téměř identický s talkshow Agáta Jaromíra Soukupa nebo Holčičky Agáty Hanychové.

Do prvního dílu přijala pozvání influencerka Dominika Myslivcová, která si s Ceterovou povídala například na téma luxusního životního stylu. "Pojďme si říct, že ne každý si to může dovolit, že? Luxusní bydlení, auto, ty máš tuším mercedes, že?" dotazovala se například Lela. Divákům ale celý rozhovor přišel zoufale nudný a na moderátorce nenechali nit suchou. 

Moderovala lépe než Agáta

Lela Ceterová se v úvodní epizodě své nové show podle televizních diváků příliš nepředvedla. Ačkoliv to byla pro dvojnásobnou maminku v pozici moderátorky premiéra a v podobné roli se v minulosti zatím neobjevila, lidé na ni nenechali nit suchou.

V komentářích se často objevuje názor, že Dominice Myslivcové pokládala ohrané otázky, na které influencerka odpovídala v minulosti již stokrát a často přeskakovala z tématu na téma.

"Čím si to Lela zasloužila ten pořad? Soukup ji asi litoval jako Agátu, když nic jiného neumí holky, tak ať jsou obě aspoň trapné a k smíchu. Soukup bere všechno co je pod úroveň," neberou si komentující s Ceterovou servítky. Někteří se ale manželky Karlose Vémoly zastali. "Moderovala dobře, daleko líp než Agáta... Až na tu otřesnou pusu," neodpustila si divačka jízlivý komentář vůči přifouknuté puse Lely Ceterové.

Lidé jsou z nového pořadu na TV Barrandov rozpačití

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky