Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lela Ceterová ukázala sexy postavu po porodu: U fanoušků ale moc nepochodila

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Lela Ceterová

Modelka a bývalá playmate Lela Ceterová se na svém Instagramu rozhodla popřát s menším zpožděním svým fanynkám vše nejlepší k Mezinárodnímu dni žen. K textu o tom, jaké jsou ženy úžasné bojovnice, připojila sexy fotku, na které se jen pár týdnů po porodu zvěčnila ve velmi titěrných šatech. Právě ty daly vyniknout její skvělé postavě, kterou se krátce po narození potomka může chlubit asi jen málokdo. Možná i to byl důvod, proč dobře myšlený příspěvek sklidil poměrně dost kritiky. 

Ráda nosí extravagantní oblečení, dbá na svůj zevnějšek a netají se tím, že na cestě k dokonalosti absolvovala několik estetických zákroků. I proto má Lela Ceterová, partnerka MMA zápasníka Karlose Vámoly, tolik obdivovatelů, ale také těch, kteří jí nemohou přijít na jméno. Důkazem toho byl i její nejnovější příspěvek, který na sociální síti zveřejnila. 

Chtěla ženám udělat radost, se zlou se potázala

Lela Ceterová se s menším zpožděním rozhodla všem ženám popřát na sociální síti vše nejlepší k Mezinárodnímu dni žen. „Být ženou je úžasné,” začala svůj příspěvek. „Trošku opožděně. Měla jsem technický problém s Instagramem. Ale chtěla bych popřát každé ženě všechno nejlepší ke Dni žen. Všem přeji hlavně hodně zdraví, štěstí a hromadu lásky. Ženy jsou odjakživa bojovnice a to je právě ta síla ženy v každé z nás. Držte se a mějte pěkný den,” vzkázal modelka všem svým fanynkám. 

Bývalá playmate text doplnila i fotkou, na které vůbec poprvé od druhého porodu ukázala svou postavu ve velmi titěrných šatech, jejichž přední a zadní části byly spojeny jen několika tenkými šňůrkami. Kromě její postavy tak extravagantní model odhaloval i značnou část jejího poprsí. To se ale mnohým podle všeho nezamlouvalo. 

Je to vrchol nevkusu

I když to Lela myslela dobře, našla se velká část jejích sledujících, kterým nejnovější fotka nebyla úplně po chuti. „Lelo, já vás ráda sleduji. Ale tohle už je vrchol nevkusu,” napsala například jedna z žen ve svém komentáři. „Jste výstřední žena, vždy říkám, ať ja každý takový, jak se cítí krásný a šťastný. Ale i na mě je tohle už moc, máte milion fotek, kde jste opravdu hezká, ale tato se nepovedla,” přidala se další. A obdobných reakcí se objevovala celá řada. 

Naštěstí se ale objevovalo i mnoho těch, ve kterých Lelu sledující chválili a říkali, aby si z negativních reakcí nic nedělala. „Jsi krásná matka. Každá by chtěla vypadat jako ty po dvou dětech. S*r na ně,” vzkázala modelce její obdivovatelka. „To jako fakt? Ty komenty? Jste vy normální? Pokud se vám nelíbí, proč ji sledujete vy trubky hloupé?” zastala se Lely jiná z žen v komentářích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky