Lela Ceterová a Karlos Vémola se radují z narození druhého potomka, příchod Rockyho na svět ovšem nebyl vůbec jednoduchý. Dvojnásobná maminka měla od začátku rizikové těhotenství a krátce před porodem se nakazila covidem. Lékaři proto raději zvolili císařský řez v kompletní narkóze.

Aby se minimalizovala možnost nákazy novorozence covidem, oddělili Ceterovou od syna, což bylo pro ni velmi psychicky náročné. "Nejšťastnější okamžik byl pro mě, když jsem konečně mohla držet mého synáčka Rockyho v náručí. Porod byl pro mě velice psychicky náročný, protože jsem se před několika dny nakazila covidem. Velmi jsme se s Karlem těšili na tento krásný okamžik narození našeho druhého děťátka, ale kvůli covidu nemohl být u porodu. O to více se těším, až budeme moct být spolu všichni čtyři," napsala snoubenka Karlose Vémoly na Instagram pár hodin po porodu.

Nyní už je celá rodina pohromadě ve slavném Vémolandu a Lela se už stihla pochlubit dokonalým tělem a to pouhých devět dní od porodu! Za ten navíc dostala přenádherný šperk a cenu lze jen těžko odhadovat.

Sexy jako nikdy dřív, Ceterová ukázala tělo po dvou porodech

"Před porodem jsem měla 68 kg a dnes po uplynutí devíti dní od mého porodu jsem na váze shledala úbytek - 8 kg. Ještě mi chybí - 5 kg a budu na své původní váze. Bohužel těch přebytečných 5 kg půjde už dolů hůř a hlavně ne rychle," napsala Lela Ceterová k fotografii, kde se ukázala pouze ve spodním prádle.

Ačkoliv porodila partnerka slavného zápasníka teprve před nedávnem, na jejím těle byste to rozhodně nepoznali. Ceterová ale nabádá ostatní maminky, aby ze svého těla po dětech neměly komplexy.

"Maminky, nezapomínejme, že naše tělo dokázalo úžasnou věc. Odnosilo dítě. Všechna kila v těhotenství byla krásná a patřila do toho nejkrásnějšího období ženy. Nemohou se jen tak ztratit během několika dní či týdnů," dodala Lela, která si mateřství náramně užívá.

Karlos Vémola se navíc netají tím, že plánuje v budoucnu s Lelou další potomky, a tak malý Rocky nejspíš nebude posledním dítětem této extravagantní dvojice.

Lela Ceterová ukázala své sexy křivky pouhých devět dní po porodu

Související články