Galavečer si nenechala ujít celá řada známých osobností. Již tradičně zasedla v první řadě manželka Karlose Vémoly Lela Vémola a jeho blízký přítel podnikatel Ivo Rittig. V hledišti se ukázal také slovenský producent Jaro Slávik, který zaujal svým účesem po nastřelení vlasů. Událost si nenechal ujít ani účastník reality show Love Island a Survivor Nathan.

Lela v luxusu

Jak už je zvykem, partnerka nejznámějšího českého zápasníka byla nepřehlédnutelná. Tentokrát Lela zvolila celočerný outift. Výstřední blondýnka v sobě zkrátka nezapře milovnici opravdového luxusu. Kousky, které na sebe oblékla, byly převážně od italské značky Versace. Miniaturní kabelka této značky vyjde kolem padesáti tisíc korun, boty zase kolem třiceti tisíc korun. Mimo luxusní kousky oblečení nezapomněla ani na doplňky, které dominovaly celému stylingu. Například zlaté náramky byly od značky Cartier. Cena jednoho z nich se vyšplhá až na neuvěřitelných sto tisíc korun. Rozhodně nejdražší položkou celého outfitu byly hodinky Rolex, které se dají pořídit za astronomických čtvrt miliónu korun.

Milující manželka

Jak to tak vypadá, Lela už na všechny nevěry svého muže dávno zapomněla. I tentokrát mu byla po celou jeho náročnou cestu k vítězství oporou. Po neuvěřitelné a rychlé výhře radostí vběhla do klece a svého manžela objala. „Gratuluji mému muži Karlosovi k získání titulu 93 kilogramů a za jeho životní KO. Miluji tě,“ napsala k společné fotografii na Instagram hned po zápase.

Související články