Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lela Ceterová udělala razantní rozhodnutí: Konec jedné éry

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Lela Ceterová

Manželka bojovníka Karlose Vémoly a slovenská playmate Lela Ceterová se chystá k zásadní životní změně. V příštím roce ji čeká poslední zákrok a pak s úpravami svého zevnějšku končí. 

Půvabná blondýnka má už od pohledu zvětšená prsa a pusu. Nedávno také podstoupila reoperaci nosu, s výsledkem předchozí plastiky spokojená nebyla. Poprvé šla pod kudlu už ve svých osmnácti letech.

Začalo to komplexem z puberty

Výčet zákroků je ovšem mnohem větší, než se na první pohled zdá. Není to tak dávno, co podstoupila v Íránu celou řadu zkrášlovacích operací. Místní chirurgové jí tam operovali nos, upravili víčka, píchli botox a doplnili výplň rtů. Vše přitom začalo pouhým trápením z malých prsou. „Bylo mi osmnáct a plánovala jsem to delší dobu, vlastně už od základní školy. Velmi mě trápilo, že jsem měla malá prsa, byly to takové lentilky pod kobercem,“ prozradila v rozhovoru pro Expres

Náhlý konec

Otázkou ovšem pro fanoušky Lely zůstává, proč se rozhodla k takto razantnímu kroku. Možná si jako dvojnásobná maminka začala uvědomovat velká zdravotní rizika, která s sebou každý takový zákrok přináší. Nebo se také může jednat o fakt, že nejnovější nevěra jejího manžela Karlose Vémoly byla se slečnou, která neměla ani umělá prsa. Zkrátka možná touží jen po mladistvějším a více přirozeném vzhledu. Poslední zákrok má naplánovaný na příští rok, o co se jedná, zatím neprozradila. „Chci si opravit jednu chybu z mládí. A pak už s tím opravdu končím,“ dodala. 

Nehorázné sumy

V rozhovoru pro LP-life.cz se rozmluvila o tom, jak na plastiky ušetřila. „Dost mladých dívek si dnes dokáže ušetřit na plastiku, navíc se dá pořídit i na úvěr. Já jsem si při vysoké škole vydělávala modelingem a tím, že jsem měla vážné vztahy a nebyla na všechno sama, jsem mohla ušetřit. Za to se nestydím. Myslím, že tak by to mělo být, že si partneři pomáhají, respektive, že muž svou ženu podporuje i finančně.“ O tom, kolik za plastiky utratila konkrétně ona, mluvit nechtěla. „Je to nehorázná částka, ale konkrétně ji neprozradím. Asi bych se měla dát pojistit.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky