Karlos Vémola a Lela Ceterová vyrazili půl roku po veselce na svatební cestu na exotický Mauricius. Do Afriky odletěly hrdličky bez dětí a výlet si naplno užívají.

Vémola vzal svou manželku do místní Zoo, kde si mohli nakrmit zvířata a také poobědvat v blízkosti žiraf, které krmili přímo od stolu.

Zápasník se poté zvěčnil se svou milovanou Lelou vedle obrovského lva, což je jednou z atrakcí pro turisty. Za tento snímek ale sklidila dvojice obrovskou kritiku a to hlavně od ochránců němých tváří, kterým není cizí, jak vypadá tento byznys z druhé strany.

Vůbec jsem se nebála

"Top zážitek. Asi tím, že máme doma takové zvířátka, jsem se vůbec nebála," okomentovala Lela Ceterová snímek, kde pózuje s manželem Karlosem po boku vzrostlého lva. V komentářích ale místo obdivu přišla studená sprcha.

Není totiž tajemstvím, že focení s exotickými tvory je často na úkor samotných zvířat, kterým majitelé podávají sedativa za účelem zklidnění a lepší manipulace pro pořízení snímků s turisty.

"Nádherné by bylo, kdyby to zvíře nebylo sjeté, jen na úkor lidí, kteří se s ním chtějí vyfotit... Je to neskutečně nádherné zvíře a sama bych si přála takové zvíře pohladit, ale? Ne za každou cenu. Je to smutné, že tohle lidé podporují," opakují se sledující v komentářích. "Víš, že mu museli dát sedativa, aby se s vámi mohl vyfotit?" snaží se fanoušci poučit zápasníka o nekalých praktikách ohledně focení se šelmami.

Vémola si ale jako obvykle z kritiky nic nedělá a nadále si užívá s manželkou pobyt na ostrově. Ostatně sám má doma několik lvů a tygrů, které podle nedávné razie nezískal zcela legálním způsobem.

Ceterová a Vémola za focení se lvem sklízí kritiku

Související články