Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Skončila Ceterová jako moderátorka? Vlastní show nepropaguje, zmizela i z webu

Jaromír Soukup a Lela Ceterová
Jaromír Soukup a Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Jaromír Soukup a Lela Ceterová

Již delší dobu se světem šíří informace, že TV Barrandov stáhl po pár dílech z vysílání talkshow Lely Ceterové. Ačkoliv Jaromír Soukup i moderátorka pořadu prý o ničem neví a s pořadem se do budoucna počítá, stále se netočí nové díly. Show navíc záhadně zmizela i z oficiálního webu televize.

Lela Ceterová i mediální magnát Jaromír Soukup zatím zprávu ohledně konce pořadu rázně popírají. "Tak o tom skutečně nevím. S natáčením dalších dílů počítáme. Snad nemusím novinářům komentovat provoz televize. S pořadem počítáme a natáčet se bude," sdělil partner Agáty Hanychové Expresu.

"Máte špatné informace. Lela Show bude pokračovat dál. Všechno je v pořádku a v pondělí se natáčí další díl," doplnila Ceterová. Od těchto vyjádření ale uplynuly další dva týdny a k natáčení nových epizod stále nedošlo.

Ceterová navíc přestala svůj pořad promovat na sociálních sítích. "Potichu show stopli a už není ani v programu. Vysílání má být brzy pozastaveno," sdělil důvěryhodný informátor zmíněného webu s tím, že důvodem měla být nízká sledovanost.

Moc za to nedostávala

Posledním příspěvkem týkající se talkshow Lely Ceterové byla společná fotografie s Agátou Hanychovou z konce února. Od té doby se žádnou momentkou z natáčení manželka Karlose Vémoly nepochlubila.

Lela show navíc už není na webových stránkách televize Barrandov mezi ostatními pořady. "Další díly se nenatáčí a show už ani není v programu. Potichu to stopli," prozradil zdroj Expresu. Jaromír Soukup ale i nadále tvrdí, že se pořad zatím rušit nebude.

"S natáčením počítáme a připravuje se. To je celé. To vám jistě potvrdí i paní Vémolová," napsal webu v SMS zprávě mediální magnát.

"Asi na Lelin pořad nezbyly peníze, i když ona za to moc nedostávala," naznačil informátor, že jedním z důvodů stažení pořadu mohly být milionové dluhy firmy Médea group, která patří Soukupovi. Na portálu ČSFD má ke všemu Lela show pouhé tři procenta v hodnocení a uživatelé ji nazývají odpadem, což svědčí o tom, že se netěšila u diváků příliš veliké oblibě. 

Poslední díl Lela show se natáčel na konci února

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky