Manželka Karlose Vémoly, Lela, se rozhodla rozjet nový projekt, který pojmenovala Lela Brunch.

Silikonem vylepšená blondýnka v rámci této akce bude nabízet svým příznivcům osobní setkání za 4999 korun.

„Můžete se těšit na úžasné jídlo a drinky během celé doby se mnou. A nejen to. Konečně budete mít možnost mě poznat bez zábran. Však sami usoudíte, že jsem jako vy. Můžete se těšit na úžasný program, v němž poznáte hlavně mě jako osobu,“ láká influencerka sledující na Instagramu. Za tuto nabídku ale sklidila Vémolová kritiku i výsměch.

Prohlídky Vémolandu i předražené tréninky

Lela Vémolová své podnikání už sdílí několik dní na svém Instagramu, u všech příspěvků týkající se Lela Brunche totiž sklízela nejen kritiku, ale také výsměch. Lidem přišla nabídka absurdní a předražená a s podnikavou blondýnkou si nebrali servítky. Manželka známého sportovce proto musela u všech příspěvků vypnout možnost komentovat.

„Já jsem jim chtěla dát možnost, abychom si mohli popovídat, poznat se a abychom se staly takovými instagramovými kámoškami. Když má někdo rád zpěváka, jde na koncert, když herce, jde na představení. Nejsem zpěvačka ani herečka, tak jsem se rozhodla jít touto cestou. Když má někdo rád mě, může teď přijít za mnou,“ vysvětlovala dvojnásobná maminka, která se chystá uspořádat setkání s fanoušky nejen u nás, ale i na Slovensku.

První termín pro pražské zájemce proběhne 2. prosince v 10:30 hodin a dále se Lela chce přesunout také do Brna, Plzně, Teplic, Nitry i dalších měst. Účastníci budou mít na místě k dispozici stylistku, vizážistku, kadeřnici, specialistku na řasy a obočí, a fotografa, který celý „zážitek“ nafotí.

Vémolová se nejspíš nechala inspirovat svým mužem, který před třemi lety nabízel prohlídku Vémolandu za deset tisíc korun. Tehdy se mu za to většina fanoušků vysmála, přesto se ale našlo pár jedinců, kteří částku obětovali a domu známého MMA zápasníka se skutečně vypravili. Podle informací webu Extra navíc Karlos v té době nabízel také osobní tréninky. Za šedesátiminutový trénink měli zájemce zaplatit 4499 korun, pro dva to bylo 6999 korun.

Související články