Lela Vémola vymyslela skvělý byznys plán, jak zpeněžit přízeň svých fanoušků. Za 4990 korun nabízela manželka Vémoly setkání s občerstvením a dokonce plánovala turné i na Slovensku.

„Mám v plánu to dělat jako vlastní turné, aby se dostalo i na lidi, pro které je Praha daleko. Bude to akce jen pro vyvolené, co si akci zaplatí. Dostanou jako jediní pozvánku přes QR kód. V ceně bude nejenom snídaně, ale například také přípitek se mnou. Budou se mě moct zeptat úplně na cokoliv a ukáži všem také například soukromá videa z mého telefonu, které jsem dosud nikde nezveřejňovala. Přihlásit se může úplně kdokoliv. Mladí, starší, ženy i muži. Právě mezi muži je o akci také zájem, což mě příjemně potěšilo,“ vysvětlila dvojnásobná maminka Expresu.

První setkání mělo proběhnout 2. prosince, doteď se ale na sociálních sítích neobjevila jediná fotka, což vyvolalo diskuze, zda brunch náhodou nebyl pro nezájem zrušen.

Lidí tam nakonec bylo hrozně moc

Lela Vémola se k událostem spojených s brunchem nechce vůbec vyjadřovat, její manažerka Andrea Flender ale byla o něco sdílnější.

„První brunch s fanoušky se uskutečnil v sobotu, bylo jich nakonec více než 20. Nic jsme z akce nezveřejnili, protože ti lidé si to nepřáli,“ uvedla pro výše zmíněný web.

„Někteří nepochopili, co to je brunch a ptali se nás, zdali je v ceně i jídlo a pití. Bylo to pro nás takové první zkušební kolo. Pro příště už víme, že také omezíme počet účastníků na maximálně 20 lidí, protože takhle se nemusí dostat na každého. Všichni si chtějí pokecat, všichni chtějí společnou fotku. Jedním z hostů byl například ředitel nejmenované firmy, který se přišel podívat ze zvědavosti,“ dodala Flender. Nyní se ale na sítích objevila konverzace fanynky Ceterové, v níž se manažerky Lely ptá, zda-li se plánovaný brunch, o nějž měla zájem, vůbec uskutečnil.

„Dobrý den, Lela má zdravotní problémy, kvůli kterým se to přesouvá na leden. Mrzí mě to,“ stojí ve zprávě, kterou měla psát spolupracovnice influencerky.

Na konverzace jako první upozornila Eva Feuereislová alias Platic Queen ve svém podcastu Freakshow. Podle důvěryhodného zdroje Expresu se brunch s fanoušky nakonec opravdu konal. „Paní, která vypisovala lidem od Lely ty zprávy, na brunchi nechtěli. Byla na takzvaném black listu a nebyla tam sama. Lidí, které si tam Lela nepřála, bylo více. U některých bylo podezření, že by brunch záměrně zkazili. Jiní by zase mohli okopírovat formát,“ tvrdí infomátor. „Těch lidí tam bylo hrozně moc, skoro 80. Lela neměla na každého dostatek času a nevyšlo to úplně nejlépe ani co se týče peněz,“ uzavřel zdroj Expresu.