Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slavný moderátor Larry King je v nemocnici s velmi těžkým průběhem covidu

Larry King
Larry King
Zdroj: profimedia.cz

Patří do nejohroženější skupiny, a tak jsou obavy o něj obrovské. Americký moderátor Larry King se nakazil koronavirem a již déle než týden leží v nemocnici v Los Angeles. Navštěvovat ho nemohou ani jeho nejbližší. 

I přes nejrůznější onemocnění, která ho v životě potkala, se nevzdává. Slavný moderátor Larry King v roce 1987 prodělal srdeční infarkt, o dva roky později mu byla diagnostikována rakovina prostaty. Se vším si ale hravě poradil. Před třemi lety mu lékaři našli rakovinu plic. Ani ta ho však nezlomila. 

Obavy o jeho zdraví má jeho rodina i dnes. Moderátor se totiž nakazil koronavirem a již více než týden leží v nemocnici. K tomu všemu trpí dlouhá léta cukrovkou. Kvůli svému pokročilému věku a nemocemi poznamenanému organismu tak spadá do nejohroženější skupiny lidí. O nakažení moderátora a jeho hospitalizaci podle iDNES.cz informovaly ABC News a CNN s odvoláním na zdroje blízké rodině. 

Larry King Larry King Zdroj: Profimedia.cz

Moderátor Larry King patří k nejznámějším celebritám vůbec. Od roku 1985 pravidelně usedal do moderátorského křesla svého vlastního pořadu The Larry King Show na zpravodajské stanici CNN, kam si zval prezidentské kandidáty, filmové hvězdy, sportovce a další celebrity. 

Jeho pořadem prošlo více než 40 tisíc slavných osobností a o jeho popularitě svědčí i doba, po kterou byla relace vysílána, a to celých 25 let. Pořad moderátor opustil v prosinci 2010. 

Mezi celebritami je spousta těch, které s nejdiskutovanějším onemocněním současnosti rovněž sváděly boj. A nemoc se pochopitelně nevyhnula ani celebritám z českého rybníčku. Virus potvrdili například Štefan Margita a Hana Zagorová. U zpěvačky měla nemoc těžší průběh, a tak musela být dokonce na několik dní hospitalizována. 

Zato zpěvačka Lucie Bílá, která se rovněž svěřila s pozitivním testem, sklidila za svou reakci na internetu vlnu kritiky. Ve svém příspěvku totiž nemoc označila za „blbou chřipku“, a oheň byl na střeše. Fanoušci se do ní na sociální síti pořádně pustili. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky