Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Langmajer o změnách v manželství: S Adélou jsem konečně šťastný

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Zdroj: Profimedia.cz
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Jiří Langmajer před pár měsíci v otevřeném rozhovoru přiznal, že se málem rozvedl, dochází pravidelně k psychiatrovi a bere léky. To, že změnil kompletně celý život od základů má ale na svědomí jeho manželka Adéla Gondíková.

Jiří Langmajer mnoho let své problémy odsouval a jako berličku si našel alkohol, který byl pro něj únikem od reality. Závislost ale narušovala soužití herce a jeho milované Adély, kterou si vloni po dlouhých letech vzal za manželku. Langmajer nyní přiznal, že za vše, jak se mu nyní daří a proč je šťastný, může právě Gondíková, protože mu ukázala jak milovat život.

Uvědomil si, že mohl o vše přijít

Brzy budou mít Jiří Langmajer a Adéla Gondíková roční výročí svatby, ani jeden z nich ale nelituje, že spojili své cesty, naopak. Herec si svou životní partneru nemůže vynachválit. Dříve byl spíše sobec a na své partnerky se neohlížel, Adéla ale změnila celý jeho pohled na lásku a vztahy jako takové.

"Potkal jsem někoho, kdo mě to učí a s kým jsem natolik rád, že dělám všechno proto, abych s ním byl i nadále. Tudíž jsem nemohl zůstat takový, jaký jsem byl. Musel jsem se změnit," tvrdí Langmajer. Základem jejich spokojeného manželství je ale prý hlavně komunikace.

Musel přesvědčit své dcery, že vztah s Gondíkovou myslí vážně

Začátek soužití Langmajera a Gondíkové nebylo jednoduché, herec totiž odešel od rodiny a dvou dcer a ty mu to dávaly pěkně sežrat. Tatínkovu novou partnerku nechtěla ani jedna z jeho dcer z prvního manželství přijmout. To se ale časem změnilo a dnes jsou Julie i Tereza se svou "macechou" skvělé kamarádky. Nebyla to však jediná změna, kterou si museli dnes již manželé projít, trnitá cesta se ale vyplatila, a veškeré problémy zamilovaná dvojice dokázala překonat.

Langmajer říká, že svou ženu miluje hlavně proto, jak mu umí naslouchat a to je prý vzájemné. "Adéle naslouchám velice rád, protože při tom odpočívám. Když přijdeme pozdě večer z divadla a máme chvíli, kdy si můžeme dát skleničku vína nebo jedno pivo, ona něco povídá a mě to krásně uklidňuje. Vím, že ví, že jí nemusím odpovídat," uzavřel herec chválu na Gondíkovou. Manželům samozřejmě přejeme mnoho lásky i do budoucích let.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky