Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Lambora už podle všeho není single: Herec prý randí s krásnou Miss

Marek Lambora Andrea Bezděková
Marek Lambora Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia
Marek Lambora Andrea Bezděková

Marek Lambora je díky seriálu Slunečná neustále spojován se svou kolegyní Evou Burešovou. To by se ale nyní mohlo změnit, nadějný herec už prý není sám!

Marek Lambora je díky seriálu Slunečná na vrcholu své kariéry a ženy všech věkových kategorií se mu vrhají k nohám. 

Ještě v minulém roce se Lambora hlásil k třiatřicetileté herečce Šarce Vaculíkové, jejich románek ale v tichosti vyhasl a od té doby se herec příliš o svém soukromí nezmiňuje.

Role ve Slunečné ale zapříčinila to, že je Marek často spojován s Evičkou Burešovou, jelikož jsou partneři v seriálu. Tohle období by ovšem mohlo skončit, vypadá to totiž, že se mladý fešák nechal sbalit o rok starší Misskou Andreou Bezděkovou.

Lambora už prý není sám!

Evička Burešová si nejspíš konečně oddychne, jelikož je už delší dobu spokojeně zadaná za tanečníka Matyáše Adamce a spojování své osoby s Lamborou nesnášela zrovna nejlépe.

"Nechápu, že si lidi myslí, že to co vidí v seriálu je realita," rozčilovala se herečka nedávno. Nový vztah Lambory by ale mohl klevety konečně zastavit.

Novou milenku ale neprozradil sám Lambora, nýbrž si spojení s Bezděkovou vypátrali sami všímaví sledující!

Česká Miss

Česká Miss 2006 Andrea Bezděková prý poslední týdny často dává na svůj Instagram fotografie z míst, kde shodou okolností je vždy i Marek Lambora.

Modelka deníku Aha přiznala, že se s hercem zná, nechtěla však prozradit, co přesně s ním má. Snažila se ale vyvrátit, že spolu tvoří pár! "Během karantény spousty lidí navštívilo stejná místa, nevidím na tom nic divného, určitě se nevídáme," tvrdila zarytě Miss na dotazy stejného serveru. Lambora zatím zarytě mlčí a k situaci se nevyjadřuje. 

Bezděková se vloni rozešla s modelem Pavlem Gillernem a důvodem rozchodu měla být její nevěra s kolegou tehdejšího milence! Na odpověď, zda po měsících samoty našla štěstí v náruči Marka Lambory, si ale bohužel budeme muset počkat...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky