Už na první pohled je zjevné, že Bradley Cooper je fešák, který láme srdce na potkání. Alespoň ve snímku Zrodila se hvězda to tak bylo a dost možná se něco mezi hlavními představiteli odehrávalo i v reálném životě. Herec měl doma sice modelku Irinu Shayk, jenže hluboké pohledy mezi Gagou a jím se nedaly přehlédnout.

Cooper snímek sám režíroval a byl nadšen, že role se ujala přímo Lady Gaga, jelikož hlas má naprosto fantastický. Herec se zpěvem lehce zápasil, ale nakonec se zadařilo. Cooper hraje Jacksona Mainea, který objeví neznámou a talentovanou zpěvačku Ally. Sám je hvězdou country.

Ally mu postupně slávu vezme a zastíní ho. Výkony hlavních herců jsou tak přesvědčivé, že se vyrojily spekulace o jejich milostném poměru.

Podle časopisu Life & Style do sebe byli celí hotoví nebo tedy spíše zpěvačka do něho. Oba si dávali bacha, aby jejich láska zůstala skrytá. „Lady Gaga si z Coopera doslova sedla na zadek,“ tvrdí zdroj zmíněného magazínu.

Prý ji celou dobu udržoval v naději, že po rozchodu s modelkou Irinou Shayk, s níž má dceru, bude právě s Gagou. To se ale nestalo a zpěvačce zůstaly oči pro pláč. Všichni očekávali, že tenhle příběh bude mít šťastný konec, ale bohužel. Neměl.