Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bradley Cooper a Lady Gaga mohli být pár: Herec zpěvačce ale zlomil srdce!

Zdroj: Youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Snímek Zrodila se hvězda válcoval kina před rokem. Do sálu se draly davy, protože chemie, která fungovala mezi Bradley Cooperem a Lady Gagou na plátně, byla prostě elektrizující. Hned po premiéře se začalo spekulovat, že spolu ti dva něco mají. Nahrával tomu i fakt, že Cooper se rozešel se svojí dlouholetou partnerkou.

Už na první pohled je zjevné, že Bradley Cooper je fešák, který láme srdce na potkání. Alespoň ve snímku Zrodila se hvězda to tak bylo a dost možná se něco mezi hlavními představiteli odehrávalo i v reálném životě. Herec měl doma sice modelku Irinu Shayk, jenže hluboké pohledy mezi Gagou a jím se nedaly přehlédnout.

Cooper snímek sám režíroval a byl nadšen, že role se ujala přímo Lady Gaga, jelikož hlas má naprosto fantastický. Herec se zpěvem lehce zápasil, ale nakonec se zadařilo. Cooper hraje Jacksona Mainea, který objeví neznámou a talentovanou zpěvačku Ally. Sám je hvězdou country.

Ally mu postupně slávu vezme a zastíní ho. Výkony hlavních herců jsou tak přesvědčivé, že se vyrojily spekulace o jejich milostném poměru.

Podle časopisu Life & Style do sebe byli celí hotoví nebo tedy spíše zpěvačka do něho. Oba si dávali bacha, aby jejich láska zůstala skrytá. „Lady Gaga si z Coopera doslova sedla na zadek,“ tvrdí zdroj zmíněného magazínu.

Prý ji celou dobu udržoval v naději, že po rozchodu s modelkou Irinou Shayk, s níž má dceru, bude právě s Gagou. To se ale nestalo a zpěvačce zůstaly oči pro pláč. Všichni očekávali, že tenhle příběh bude mít šťastný konec, ale bohužel. Neměl.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky