Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemné gesto: Děti prince Williama napsaly dopisy pro lady Dianu

Princ William s rodinou
Princ William s rodinou
Zdroj: profimedia.cz
Princ William s rodinou

Na svou babičku nezapomínají, i když ji nikdy nepotkaly. Děti Kate Middleton a prince Williama při příležitosti oslavy Dne matek vyrobily pro lady Dianu speciální přáníčka. Kensingtonský palác zveřejnil obrázky dětí na sociální síti. 

Princezna Charlotte a princové George a Louis neudělali na Den matek radost jen své mamince Kate, ale nezapomněli ani na svou babičku princeznu Dianu, pro kterou vytvořili speciální přáníčka. A dojali tím miliony lidí po celém světě. 

Tatínkovi chybíš

„Tento rok bude Den matek trochu jiný. Mnoho z nás je odděleno od svých milovaných, ale je třeba dívat se do ne tak vzdálené budoucnosti, kdy budeme moct znovu obejmout své matky. Ovšem pro ty, kteří zažili ztrátu rodičů, může být dnešní den zvláště náročný,“ stojí v příspěvku na oficiálním Instagramu Kensingtonského paláce. 

Děti prince Williama a vévodkyně Kate se držely každoroční tradice a pro svou babičku lady Dianu nakreslily obrázky, k nimž připojily i krátké vzkazy. „Drahá babičko Diano, přeji ti krásný Den matek. Mám tě moc rád a vždy na tebe myslím. Posílám hodně lásky,“ napsal ve svém přáníčku pro babičku princ George. „Babičko, dnes na tebe myslím. Mám tě moc ráda, tatínkovi chybíš,“ napsala pro změnu princezna Charlotte. 

Dvouletý princ Louis pochopitelně vzhledem ke svému věku nic nenapsal, i tak ovšem na babiččinu památku nakreslil krásné barevné srdce. 

Vzpomínku na maminku sdílela i královna Alžběta II.

Svou maminku neopomněla ani sama vévodkyně Kate, která na Instagramu sdílela jejich společnou fotografii s dortem, který pro její matku upekly děti. V podobném duchu se rozhodla Den matek oslavit i královna Alžběta II. „Všem matkám po celém světě přejeme velmi speciální Den matek,“ je napsáno u černobílého snímku, na němž stojí třináctiletá Alžběta II. vedle svojí maminky, se kterou se na sebe usmívají.

Den matek se po celém světě vyjma Velké Británie a Irska slaví druhou květnovou neděli. V Irsku a Velké Británii připadá na čtvrtou neděli půstu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU