Drahomíra Júzová alias Lady Dee byla ještě minulý rok zasnoubená se svým mexickým přítelem, během karantény se ale dvojice odcizila a ze svatby nakonec sešlo.

Zlomené srdíčko si krásná hvězda porna rychle vyléčila díky nové lásce. Svého pana božského potkala Dee během karantény a už od první chvíle věděla, že je to ten pravý.

Ačkoliv s Omarem Lady Dee plánovala rodinu zhruba za rok až dva, osud nakonec vše urychlil. Budoucí maminka je nadšená a už nyní tvrdí, že hodlá být nejlepší matkou pod sluncem.

Porpvé matkou

"Změnil se mi život k něčemu krásnému a nepopsatelnému. Mám pro co žít celý svůj život. Budu maminka. Budu tou nejlepší maminkou. Budu tě milovat do konce svého života. Sice nemám mámu ani tátu, ale teď mám to nejvzácnější. Pro mě je to obrovská změna života a čeká mě velká zodpovědnost. Jsem připravená být tou nej mámou," oznámila Lady Dee krásnou zprávu na svém Instagramu.

Krásná hvězda porna dokonce ukončila svou kariéru a hodlá se do budoucna věnovat pouze produkci. Její přítel Omar se navíc pochlapil a chce se o ni i jejich miminko postarat.

"Ptáte se mě co teď dělám, když netočím. No nic. Stará se o mě přítel, řekl mi že nemusím nic dělat, že se o mě postará. Řekl ať se postarám hlavně o miminko, což dělám. Plus teda ještě píšu scénáře a občas dělám make-up," pěla Lady Dee chválu na svého partnera. Ačkoliv je šťastná více než kdy dřív, pvní týdny těhotenství jsou pro ni utrpení, neustále totiž zvrací.

Bývalá pornohvězda se pochlubila snímkem z ultrazvuku

"Jaké jsou moje těhotenské stavy? Mám teď opravdu silný vztah s toaletou. Pořád zvracím. Dnes to bylo jen jednou, ale většinou i dvakrát třikrát za den. Nechutná mi jídlo. Jsem náladová, že bych měla dostat přes pusu. Chudák přítel, navíc nemám vůbec chuť na sex! To je u mě asi nejzajímavější a pořád tomu nemůžu uvěřit," popsala Lady Dee svým fanouškům jak se poslední dny cítí.

Budoucí mamince navíc vadí i různé vůně, včetně voňavky jejího partnera. "Vadí mi, když se přítel navoní parfémem, cítím to dvakrát tolik," postěžovala si.

Kromě nechuti k jídlu trápí Lady Dee i únava, přiznala, že ji aktuálně vyčerpá i krátká procházka. "Jsem pořád unavená a nedokážu se dlouho procházet, rychle se vyčerpám."