Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda filmů pro dospělé Lady Dee v karanténě: Rozchod a zrušená svatba

Lady Dee
Lady Dee
Zdroj: Profimedia
Lady Dee

Drahomíra Júzová alias Lady Dee se ještě vloni těšila, že svůj život spojí s exotickým přítelem, se kterým se seznámila na natáčení. Místo svatby ale během karantény přišel rozchod! Co se stalo a proč se dvojice rozešla? Známá hvězda filmů pro dospělé nám prozradila detaily.

Před pár měsíci měla Lady Dee ještě oči jen pro svého přítele a plánovala svatbu jako z pohádky. S milencem z Mexika se herečka seznámila na place a ihned mezi nimi přeskočila jiskra! Láska to byla tak velká, že se dokonce tajemný partner Dee odhodlal ji požádat o ruku. Ona souhlasila a letošní rok měli navždy spojit své životy před oltářem. Vše ale narušila nařízená karanténa, která partnery rozdělila a ukázalo se, že budoucí ženich rozhodně není takové zlatíčko, jak si krásná brunetka myslela.

Lady Dee se v karanténě rozhodně nenudila

Lady Dee naší redaktorce popsala, jak k rozchodu se snoubencem došlo a proč. "Přítel odjel domů ještě před tou karanténou a pak zavřeli hranice. Na vztah na dálku jsem zvyklá, ale on se začal chovat podivně. Přestal se mi prakticky ozývat a to už jsem toho začala mít plný zuby," svěřila se hvězda a navíc přiznala, že ji partner zklamal v době, kdy nejvíc potřebovala podporu.

"Bála jsem toho viru, nikdo nevěděl, co to vůbec dělá, a zda je bezpečné chodit ven. Byla jsem sama doma zavřená, potřebovala jeho oporu, a on tady nebyl! Rozhodla jsem se proto vztah ukončit. Nerozešli jsme se ve zlém, jsme přátelé, ale došlo mi, že už to zkrátka nemá cenu," překvapila Dee zrušenou svatbou.

Jestli jste ale pánové zavětřili svou šanci, rychle vás zklidníme. Během pandemie totiž kráska potkala novou lásku a vypadá to, že je to vážné.

Hvězda dlouho na ocet nezůstala

Pokud jste čekali, že Lady Dee doma po rozchodu truchlí, vyvedeme vás z omylu. Seznámila se totiž s novým mužem a vypadá to, že tentokrát se jedná o pana božského.

"Jsem fakt zamilovaná. Přítel je opět cizinec, zatím ale jeho identitu neprozradím. Nebudu ho ale tajit dlouho, jelikož se chystám ho odhalit na svém Instagramu," slíbila Dee! Důvodem odhalení je prý společný projekt, který je v tuto chvíli také tajný.

Lady Dee na novou lásku zatím pěje samou chválu. "Je pozorný, úplný opak mého ex. Neustále ho zajímá, jak mi je, co dělám. Jsem vážně spokojená," uzavřela. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky