Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Laďka Něrgešová promění vaše bydlení!

Laďka Něrgešová promění vaše bydlení!
Laďka Něrgešová promění vaše bydlení!
Zdroj: FTV Prima

Moderátorka Laďka Něrgešová se výzev a nových začátků rozhodně nebojí. Už 7. března se představí v pořadu Jak se staví sen, kterým bude provázet.

"Líbil se mi nový koncept tohoto už zaběhnutého formátu. Pořad by měl být stejně jako zahraniční originál více zaměřený na příběhy lidí, kterým interiéry budeme předělávat," nechala se slyšet.

"Je známo, že to, jak a kde lidé bydlí, o nich velmi mnoho prozrazuje. A jejich životní styl a návyky se logicky odrážejí i na místech, kam se vracejí. Tedy domů. Líbila se mi myšlenka, že si někdo nechá změnit bydlení proto, že se rozhodl změnit svůj život," říká Laďka.

"A my díky naší proměně, kterou musíme zvládnout za pět dní, jim tuto změnu nastartujeme. Fascinuje mě, že to opravdu do jisté míry funguje! Práce s lidmi mě moc baví. Prožívám s nimi jejich příběhy stejně jako tu radost i slzy štěstí, že jsme jim splnili jejich velký sen. To je k nezaplacení," dodává spokojená moderátorka, kterou kromě VIP zpráv proslavila také show Farmář hledá ženu.

Všechno bude jinak

Chybět samozřejmě nebudou rady designérů a odborníků. Dozvíte se vše, co o interiérovém designu potřebujete vědět. Laďce Něrgešové budou vždy sekundovat dvojice sympatických designérů – muž a žena.

Kamila a František

Ing. arch. Kamila Douděrová: Kamila je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT, zkušenosti získala také během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. U svých návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Miluje kubismus, obdivuje gotiku. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio Kamidesign.

Zdroj: FTV Prima

Ing. František Kobližka: Charismatický František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. V nitru se necítí být ani architektem ani designérem, ale vlastně poradcem, psychologem, obchodníkem, návrhářem, rétorem, průvodcem i dělníkem. Františkovým krédem je spokojenost zákazníka. Jeho specializací posledních let jsou interiéry koupelen.

Andrea a Marek

Ing. Andrea Hylmarová: Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Poté, co propadla designu, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Interiérovému designu se naplno věnuje tři roky.

Zdroj: FTV Prima

Ing. Marek Povolný: Vystudoval ČVUT, Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a architektura. Marek je velmi zkušený a uznávaný architekt. Své profesi se věnuje již 14 let. Má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho přístup je velmi moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost. Jeho motto zní: „Nedělit estetiku a funkčnost.“

Martina a Lukáš

Martina Pištěláková: K oboru tvorby interiérů se dostala při budování svého nového domova, a tak vystudovala školu IDK zaměřenou na design interiérů. Svou práci miluje. Realizuje interiéry na míru potřebám klientů. Nezapomíná ani na funkčnost prostoru. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi.

Zdroj: FTV Prima

Ing. arch. Lukáš Lipert: Studium architektury zahájil na Technické univerzitě v Liberci, pak pokračoval na Fakultě architektury na ČVUT v Praze. Lukáš se může pochlubit realizacemi řady bytových a rodinných domů. Jeho návrhy se opírají o bohaté zkušenosti a moderní, střízlivý a osobitý přístup. Motto: „Vtipná, a přesto nevtíravá řešení nás přežijí.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky