Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poslední rozloučení s Ladislavem Trojanem: Parte skrývá ta nejdojemnější slova

Ladislav Trojan
Ladislav Trojan
Zdroj: Profimedia
Ladislav Trojan

Nejen rodina, ale i přátelé a fanoušci herce Ladislava Trojana budou mít možnost se s velikánem českého filmu rozloučit. Ve čtvrtek 22. prosince se totiž v Praze uskuteční zádušní mše, na kterou bude mít umožněn vstup i široká veřejnost. Na sociální síti to oznámil hercům syn Ondřej. Společně s oznámením sdílel i smuteční parte. 

Českou filmovou scénu zasáhla před pár dny smutná zpráva. Do hereckého nebe totiž odešel muž mnoha rolí Ladislav Trojan. Během svého dlouhého života ztvárnil mnoho postav, díky kterým si získal přízeň ohromné spousty diváků. A právě i ti budou mít možnost vzdát herecké legendě hold. Jak totiž informoval syn Ladislava Trojana, Ondřej, poslední rozloučení bude veřejné. 

Poslední sbohem 

Ondřej Trojan se o smuteční oznámení podělil s fanoušky na sociální síti. „Poslední rozloučení s naším tátou, hercem Ladislavem Trojanem, proběhne tento čtvrtek, 22. prosince od 14 hodin formou zádušní mše v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí v Praze. Budeme rádi, když přijdete za tatínka zapálit svíčku a věnujete mu milou vzpomínku. Ondřej, Ivan a celá rodina,” napsal režisér na svém Facebooku a ke svým slovům přiložil také parte. 

Jednoduché parte

Rodina Ladislava Trojana se rozhodla pro velmi vkusné a jednoduché parte, na kterém se dokonce nenachází ani fotografie herce. Obsahuje jen základní informace o pohřbu a také několik dojemných slov. „Život je cesta, která vede domů,” stojí v něm například. 

Jak před pár dny uvedl Ondřej Trojan, jeho tatínek odešel ve spánku a úsměv zdobil jeho tvář až do té nejposlednější chvíle. Ladislav Trojan po sobě zanechal díky svým rolím nesmazatelný odkaz a diváci si jej tak budou moci v jeho nezapomenutelných filmech připomínat už navždy. Nejsou to zdaleka ale jen dospělí, kdo si herce zamiloval. Jeho talent totiž obdivovaly i děti, když se mezi lety 2011 až 2018 objevoval coby děda Láďa v Kouzelné školce. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky