Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bartošová přišla dvakrát v životě o miminko, k potratu ji přemluvil Štaidl

Iveta Bartošová, Ladislav Štaidl
Iveta Bartošová, Ladislav Štaidl
Zdroj: Profimedia
Iveta Bartošová, Ladislav Štaidl

Iveta Bartošová vždycky toužila po miminku. Když pak v pětadvaceti neplánovaně otěhotněla, byla šťastná. Ladislav Štaidl, se kterým tehdy žila, ale její nadšení nesdílel, a přemluvil ji k potratu. Později potratila znovu, ovšem neplánovaně, to když žila s Jiřím Pomejem. S oběma ztrátami se vyrovnávala celý život.

I když děti měla vždycky moc ráda, nakonec jí život dopřál jen jednoho syna, Artura. Toho měla Iveta Bartošová s Ladislavem Štaidlem. Dítě s ním čekala už v pětadvaceti, ale skladatel ho nechtěl. Zpěvačku tedy donutil k potratu.

„Tehdy jsem se nechala přemluvit k potratu a to bylo špatně. Lékaři mi tenkrát řekli, že už nikdy nebudu mít dítě. Když se pak narodil Artur, brala jsem to jako zázrak,“ svěřila se Bartošová Blesku za svého života.

Iveta Bartošová byla chameleon, ráda měnila střihy i barvy. Iveta Bartošová Zdroj: Profimedia

Štaidl o dítě nestál

Po rozchodu se Štaidlem prožila Bartošová několik nepovedených vztahů. Nepovedené bylo také její manželství s Jiřím Pomejem. Právě s ním Bartošová čekala dítě v roce 2009. Zkrachovalý producent, který už je také na pravdě boží, se na miminko moc těšil, ale zpěvačka ho nakonec nedonosila.

Sama uvedla, že má na samovolném potratu podíl. „Nežila jsem dobře. Věřila jsem mužům, kterým jsem věřit neměla, brala jsem špatné prášky a pila jsem. Doslova jsem se ničila. Když jsem teď musela živit novou rodinu, bylo toho na mě nějak moc. A teď se mi to všechno vrátilo. Za potrat si prostě můžu sama,“ konstatovala.

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje Iveta Bartošová a Jiří Pomeje Zdroj: profimedia

Muže svých snů do smrti nenašla

Bezprostředně po ztrátě miminka se cítila strašně. „Mám pořád křeče v břichu a necítím se vůbec zdravá. Lékaři tvrdí, že mě sužuje především psychická bolest. Přijít o miminko je to nejhorší, co může ženu potkat,“ hroutila se.

Svými pocity se nijak netajila. „Je mi hrozně. Na duši i fyzicky. Modlila jsem se, abych to děťátko donosila a život pro mě získal nový rozměr,“ tvrdila.

S Jiřím Pomejem se ještě tentýž rok rozvedla. „Rozvod považuju za soukromou věc, stejně tak jako jeho důvody či další podrobnosti, které se ho týkají,“ řekla ke krachu manželství Bartošová. Muže svých snů do smrti nenašla.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU