Ladislav Štaidl od začátku roku statečně bojoval s těžkým průběhem koronaviru, i přes veškerou vůli žít a snahu lékařů ale nakonec nemoci podlehl.

Skladatel měl oslabený organismus, v minulosti totiž prodělal rakovinu a měl pouze jednu ledvinu, kvůli tomu patřil od začátku mezi rizikové pacienty.

Skladatelovu smrt oplakává celý showbyznys, smutná událost ale samozřejmě nejvíce zasáhla jeho děti. Z prvního manželství měl hudebník tři, dva syny a dceru. Ze vztahu s Ivetou Bartošovou pak po letech vznikl ještě benjamínek Artur.

Ladislav Štaidl měl za svůj život jen dvě zásadní ženy. V roce 1974 se poprvé oženil, za manželku si vzal Áňu, se kterou měl tři děti.

Manželství Štaidlových vydrželo dlouhých pětadvacet let a dvojice spolu vychovala syny Jiřího a Jana a dceru Karolínu.

Druhou osudovou láskou Ladislava Štaidla byla bezesporu Iveta Bartošová. Hudebník sice další děti nechtěl, osud ale zařídil vše jinak, a zpěvačka porodila syna Artura. Po tragické sebevraždě Bartošové se o Artura začal starat jeho otec. Jak ale benjamínek se svými nevlastními sourozenci vychází?

Se staršími bratry i sestrou Artur Štaidl vychází dobře, dokonce byl před několika lety Janovi na svatbě.

I když jsou sourozenci pro Artura nevlastní, Ladislav Štaidl mezi nimi dokázal vytvořit přátelské pouto, které bude nejspíš pokračovat i po jeho odchodu.

Nejvíce ale samozřejmě tatínkovu smrt prožívá právě Artur, který už musel překonat smrt své matky a nyní přišel i o otce. Snad najde v těžkých dnech oporu u nejbližších...