Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ladislav Štaidl: Zanechal po sobě čtyři děti. Artur má s ostatními pevné pouto

Artur Štaidl se sourozenci
Artur Štaidl se sourozenci
Zdroj: Profimedia
Artur Štaidl se sourozenci

Ladislav Štaidl bohužel v neděli prohrál svůj boj s covidem-19. Hudebník po sobě zanechal celkem čtyři potomky. Všichni vědí, že jeho synem je Artur Štaidl. Kromě něj měl se svou první a jedinou manželkou Áňou ještě dva syny a dceru.

Ladislav Štaidl od začátku roku statečně bojoval s těžkým průběhem koronaviru, i přes veškerou vůli žít a snahu lékařů ale nakonec nemoci podlehl.

Skladatel měl oslabený organismus, v minulosti totiž prodělal rakovinu a měl pouze jednu ledvinu, kvůli tomu patřil od začátku mezi rizikové pacienty.

Skladatelovu smrt oplakává celý showbyznys, smutná událost ale samozřejmě nejvíce zasáhla jeho děti. Z prvního manželství měl hudebník tři, dva syny a dceru. Ze vztahu s Ivetou Bartošovou pak po letech vznikl ještě benjamínek Artur.

Štaidl děti Děti Ladislava Štaidla z prvního manželství  Zdroj: Profimedia

Ladislav Štaidl měl za svůj život jen dvě zásadní ženy. V roce 1974 se poprvé oženil, za manželku si vzal Áňu, se kterou měl tři děti.

Manželství Štaidlových vydrželo dlouhých pětadvacet let a dvojice spolu vychovala syny Jiřího a Jana a dceru Karolínu.

Druhou osudovou láskou Ladislava Štaidla byla bezesporu Iveta Bartošová. Hudebník sice další děti nechtěl, osud ale zařídil vše jinak, a zpěvačka porodila syna Artura. Po tragické sebevraždě Bartošové se o Artura začal starat jeho otec. Jak ale benjamínek se svými nevlastními sourozenci vychází?

Štaidl děti Artur Štaidl  Zdroj: Profimedia

Se staršími bratry i sestrou Artur Štaidl vychází dobře, dokonce byl před několika lety Janovi na svatbě.

I když jsou sourozenci pro Artura nevlastní, Ladislav Štaidl mezi nimi dokázal vytvořit přátelské pouto, které bude nejspíš pokračovat i po jeho odchodu.

Nejvíce ale samozřejmě tatínkovu smrt prožívá právě Artur, který už musel překonat smrt své matky a nyní přišel i o otce. Snad najde v těžkých dnech oporu u nejbližších...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky