Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ladislav Štaidl je už třetí týden v nemocnici. Jeho stav je stále vážný

Štaidl Ladislav
Štaidl Ladislav
Zdroj: Profimedia

Ladislav Štaidl už třetí týden bojuje s vážným průběhem koronaviru. Hudebník leží na metabolické JIP III. interny Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí, podle slov kamaráda se ale jeho stav bohužel nezlepšuje.

Ladislav Štaidl nezažil zrovna nejlepší vstup do nového roku. I přes zvýšenou obezřetnost se bohužel nakazil koronavirem.

Štaidl prodělal v minulosti rakovinu a má pouze jednu ledvinu, proto se vyhýbal chození ven, přesto si ho ale covid našel. Vzhledem k oslabenému organismu navíc skladatel bojuje s opravdu těžkým průběhem nemoci.

Začalo to 7. ledna, kdy musel Artur Štaidl svému otci zavolat sanitku. Lékařům se sice podařilo hudebníkův stav stabilizovat, dobré zprávy o zlepšení situace ale zatím nepřicházejí. 

Ladislav Štaidl Ladislav Štaidl Zdroj: Profimedia

Hudebník je na dýchacích přístrojích a jeho rodina i všichni kolegové z branže se modlí, aby z nemocnice konečně přišla alespoň jedna dobrá zpráva.

Blízký zdroj z jeho okolí deníku Aha prozradil, že na tom Štaidl stále není dobře. „Nezlepšil se, ale také nezhoršil, nicméně jeho stav je stále vážný,“ tvrdí přítel. Doktoři jsou ale údajně i přes aktuální situaci stále optimističtí.

Ladislav Štaidl Ladislav Štaidl Zdroj: Profimedia

„Láďa před lety prodělal léčbu rakoviny krku a má jenom jednu ledvinu. Těch zdravotních neduhů se ale časem přidružilo mnohem víc, proto to spojení s covidem není žádná legrace,“ řekl výše zmíněnému webu Štaidlův kamarád.

Stejný zdroj také zdůraznil, že je hudebník ve skvělých rukách, a i když to nyní nevypadá růžově, lékaři neztrácí naději, že ho uzdraví.

Nezbývá než Ladislavu Štaidlovi popřát mnoho sil v boji se zabijáckým virem. Snad se brzy dočkáme dobrých zpráv o zlepšení jeho stavu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky