Když se dostalo na veřejnost, že se bude rocker Láďa Křížek rozvádět, nikomu se tomu nechtělo věřit. Přece jen žil po boku své Táni pětatřicet let a vždy to vypadalo, že jsou jeden pro druhého stvořeni. Pár se bral roku 1985, mají spolu dva syny a dnes už dokonce i vnoučata.

Jak ale šel čas, pár si spolu přestal rozumět a každý se vydal jinou životní cestou. Najednou si uvědomili, že už nemají kromě dětí nic společného. Navíc se dle zpěvákových slov vytratila z jejich vztahu úcta.

„Vždycky říkávám, že muzika je o dynamice, život o světle a vztah o toleranci. A tolerance končí s úctou. Jakmile skončí úcta, přestává být i tolerance,“ prozradil Blesku svůj postoj zpěvák kapely Citron.

Po rozvodu chtěl zůstat s bývalou manželkou kamarád

Prý už toho na něj bylo moc a uvědomil si, že manželka chce, aby měl úplně jinou povahu, což prostě nejde a vlastně ani on už o ní nemá zájem. Došla mu chuť a energie cokoliv zachraňovat. Myslel si ale, že by s exmanželkou mohl mít i nadále přátelský vztah.

"Já jsem si fakt bláhově myslel, že bychom mohli zůstat přáteli i potom. Že bychom si mohli zajet na výlet nebo večeři, ale ne,“ přiznal odmítavý postoj své bývalé.

Brzy se ale sebral a začal se o sebe starat, výrazně zhubl a prý se po jeho boku objevuje i nová přítelkyně.

Zhubl dvanáct kilo a změnil životní styl

„Nevážím se, ale odhaduji, že jsem zhubl dvanáct kilo. Ještě bych nicméně potřeboval takových sedm kilo dolů,“ pochlubil se Blesku Křížek.

Kromě fyzické změny však rocker prošel i změnou psychickou a začal věřit na anděly.

„Objevili se kolem mě lidé, tedy andělé v podobě lidí, kteří mě svým způsobem vedou.“