"Od smrti Gábi jsem Kubu neviděl, mrzí mě to. Měl jsem pocit, že si rozumíme," řekl herec deníku Aha! Podle něj se Kuba nezúčatsnil ani uložení ostatků maminky do hrobu. „Snad se někdy ozve…" doufá Frej, který se s Kubou znal celých dvanáct let, kdy žil s Gábinou Mrkvicovou. Ta si prý přála, aby její syn s Ladislavem zůstal v kontaktu.

Gábina Kubu vychovávala jen chvíli

Jenže jak zjistil deník Aha!, situace v rodině Gábiny nebyla úplně jednoduchá. Frejova snoubenka svého syna sice nějakou dobu vychovávala, pak se o něj ale staral jeho otec. Kuba navíc přilnul ke svojí tetě, která ho brala za vlastního. Kromě toho s ní a svým tátou žil více jak deset let v Německu.

"A když byla Gábinka už moc nemocná, Kuba se prý zhroutil, a tak ho jeho teta dala na léčení do psychiatrické léčebny. Od té doby jsem ho neviděl, nepřišli v říjnu ani na hřbitov do Motola, když se Gábinka pohřbívala," uvedl posmutněle Frej. Ten sice s Gábinou plánoval svatbu, ta už ale místo veselky musela kvůli vážné nemoci do nemocnice.

Herec naštěstí není úplně sám

Ještě štěstí, že Ladislav má dvě děti z manželství s Věrou Galatíkovou. Díky synovi Láďovi je Frej už trojnásobným dědečkem. Láďa má ještě patnáctiletého syna Štěpána a dcera Kristýna je zase maminkou dcery Ráchel. Herec tak přeci jenom není úplně sám.

Ladislav Frej je známý hlavně jako doktor Sova z Nemocnice na kraji města.

Související články