Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zasnoubená Laduška z LIKE HOUSE? Nová fotka budí spekulace

Lada Horová a Kryštof Peuker
Lada Horová a Kryštof Peuker
Zdroj: instagram.com/Lada Horová
Lada Horová a Kryštof Peuker

Influencerka Lada Horová, která si říká Laduška a do povědomí veřejnosti se zapsala hlavně svou účastí v primácké reality show LIKE HOUSE, nyní vzbudila velkou vlnu spekulací. Na svém Instagramu totiž do stories nahrála fotografii, ze které je na první pohled patrné, že se se svým o deset let starším přítelem zasnoubila. 

Když se objevila v reality show LIKE HOUSE, okamžitě na sebe strhla pozornost. A jak to vypadá, na získávání pozornosti je Lada Horová alias Laduška expert. V současné době se jí totiž opět podařilo způsobit pořádný poprask. Na sociální síti Instagram do stories nahrála snímek, na němž drží za ruku svého o deset let staršího partnera Kryštofa Peukera, přičemž dává všem na odiv blyštivý prstýnek, který se třpytí na jejím prsteníčku. Mnozí mají ale o zásnubách pochybnosti. 

Žádné oznámení

Kromě jednoho snímku ve stories o možných zásnubách Lady a Kryštofa nepadlo ani z jedné strany jediné slovo. Vzhledem k tomu, že Lada dokumentuje na sociální síti takřka každý svůj krok, je přinejmenším zarážející, že by právě tak zásadnímu momentu nevěnovala vlastní příspěvek. Možná i proto se mnozí domnívají, že se influencerka opět jen snažila přilákat pozornost. V současné době tak není jasné, zda šlo o skutečné zásnuby, nebo si dvojice ze svých fanoušků jen vystřelila. 

Poznali se ve vile

Lada a Kryštof se seznámili právě ve vile LIKE HOUSE, kam se raper vydal i se zpěvákem Sebastianem Navrátilem na návštěvu. Mezi Ladou a Kryštofem to okamžitě zajiskřilo a jen o několik málo dní později influencerka zveřejnila video, na němž se na jednom z Kryštofových koncertů objímají a dávají si najevo velkou náklonnost. 

V současné době jsou na společné dovolené na Mallorce. Romantický pobyt u moře by možná byl ideální příležitostí k zásnubám, avšak skutečně by se teprve osmnáctiletá Lada po sotva dvouměsíční známosti hnala před oltář? Pravda o zásnubním prstýnku tak stále zůstává jen mezi nimi. Snad fanouškům brzy prozradí, jak to celé vlastně je. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky