Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zasnoubená Laduška z LIKE HOUSE? Nová fotka budí spekulace

Lada Horová a Kryštof Peuker
Lada Horová a Kryštof Peuker
Zdroj: instagram.com/Lada Horová
Lada Horová a Kryštof Peuker

Influencerka Lada Horová, která si říká Laduška a do povědomí veřejnosti se zapsala hlavně svou účastí v primácké reality show LIKE HOUSE, nyní vzbudila velkou vlnu spekulací. Na svém Instagramu totiž do stories nahrála fotografii, ze které je na první pohled patrné, že se se svým o deset let starším přítelem zasnoubila. 

Když se objevila v reality show LIKE HOUSE, okamžitě na sebe strhla pozornost. A jak to vypadá, na získávání pozornosti je Lada Horová alias Laduška expert. V současné době se jí totiž opět podařilo způsobit pořádný poprask. Na sociální síti Instagram do stories nahrála snímek, na němž drží za ruku svého o deset let staršího partnera Kryštofa Peukera, přičemž dává všem na odiv blyštivý prstýnek, který se třpytí na jejím prsteníčku. Mnozí mají ale o zásnubách pochybnosti. 

Žádné oznámení

Kromě jednoho snímku ve stories o možných zásnubách Lady a Kryštofa nepadlo ani z jedné strany jediné slovo. Vzhledem k tomu, že Lada dokumentuje na sociální síti takřka každý svůj krok, je přinejmenším zarážející, že by právě tak zásadnímu momentu nevěnovala vlastní příspěvek. Možná i proto se mnozí domnívají, že se influencerka opět jen snažila přilákat pozornost. V současné době tak není jasné, zda šlo o skutečné zásnuby, nebo si dvojice ze svých fanoušků jen vystřelila. 

Poznali se ve vile

Lada a Kryštof se seznámili právě ve vile LIKE HOUSE, kam se raper vydal i se zpěvákem Sebastianem Navrátilem na návštěvu. Mezi Ladou a Kryštofem to okamžitě zajiskřilo a jen o několik málo dní později influencerka zveřejnila video, na němž se na jednom z Kryštofových koncertů objímají a dávají si najevo velkou náklonnost. 

V současné době jsou na společné dovolené na Mallorce. Romantický pobyt u moře by možná byl ideální příležitostí k zásnubám, avšak skutečně by se teprve osmnáctiletá Lada po sotva dvouměsíční známosti hnala před oltář? Pravda o zásnubním prstýnku tak stále zůstává jen mezi nimi. Snad fanouškům brzy prozradí, jak to celé vlastně je. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky