Celá řada známých osobností započala svou kariéru už v raném dětství. Příkladem může být americká zpěvačka Beyoncé, která už jako malá projevovala mimořádný hudební talent. V dětství se účastnila různých pěveckých a tanečních soutěží, což jí nakonec pomohlo k zahájení úspěšné sólové kariéry.

Herečkou odmala

V českém kontextu nelze opomenout Mahulenu Bočanovou, která se proslavila už jako malá holčička, kdy hrála například v seriálu Chalupáři anebo ve filmu Lucie, postrach ulice. Svou slávu si dokázala udržet a i v dospělosti se nadále věnuje herectví, dabingu a také reklamám.

Obdobně na tom je i zpěvačka Ewa Farna, která se proslavila svým silným hlasem a charismatickým vystupováním. Její hudební talent byl rozpoznán již v dětství, což jí umožnilo rychle se prosadit v hudebním průmyslu a na pódiích září dodnes. Ne každý měl však snadné začátky.

Dětství plné výzev

Některé celebrity začínaly v méně příznivých podmínkách. Slavný herec Leonardo DiCaprio vyrostl v chudší části Los Angeles, kde se od raného věku musel potýkat s různými výzvami. Přesto se mu podařilo prosadit v Hollywoodu a stát se jedním z nejuznávanějších herců své generace.

Překážky na cestě za sny

Na cestě za úspěchem často stojí překážky a mnoho celebrit se muselo vyrovnat s osobními i profesionálními výzvami. Příkladem je britský herec Daniel Radcliffe, známý především díky své roli v sérii filmů o Harry Potterovi. Přestože se proslavil už jako dítě, musel se vyrovnávat s tlakem veřejnosti a vlastními osobními problémy.

Naopak někteří, jež se v dětství proslavili, se v pozdějším věku na poli filmu s žádnými většími úspěchy nesetkali. Snad každý zná Žaneta Fuchsovou, která se proslavila coby Lucie z filmů Lucie, postrach ulice a ...a zase ta Lucie!. Zatímco jako malou holčičku její tvář znal každý, nyní jen málokdo ví, jak v současné době vypadá. Narozdíl od ostatních hvězd.

Jak ale jiní herci vypadali jako malé děti? Zatímco dnes by je na ulici poznal naprosto každý, na jejich fotkách z dětství byste možná ani neřekli, že jsou to oni. Co myslíte?

Poznáte celebrity podle fotek z dětství?

Zdroje: wikipedia.org, insider.com, vanityfair.com

Související články