Na slavném KVIFFu to jako každý rok žije. O víkendu se na červeném koberci a následných mejdanech objevila celá řada celebrit z českého rybníčku. Chybět nemohl například Jiří Macháček, který je vyhlášený večírkový král. Herec si dal po premiéře filmu Úsvit několik skleniček vína a ve společnosti přátel se dobře bavil. Podobně na tom byl i Ivan Trojan. Oblíbenému herci se loni rozpadlo manželství, přesto si ale festival nenechal ujít a bylo vidět, že rozvodem jeho život rozhodně neskončil.

Překvapením na karlovarském festivalu byl Petr fiala. Premiér si našel čas i na párty a celý svůj tým vzal za luxusem do restaurace hotelu Embassy. Fialu doprovodila vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková, poradce František Cerha, tiskový mluvčí Václav Smolka či několik bodyguardů.

Mezi pozvanými byl letos mimo jiné i bývalý fotbalový reprezentant David Limberský, který si festival evidentně užil. Doprovázela ho jeho manželka Lenka. Přestože sportovci hrozí osm let vězení za vydírání, působil velmi uvolněným dojmem.

Kromě nich byli v Karlových Varech například modelka Simona Krainová s manželem, modelka Andrea Verešová s manželem, moderátor Leoš Mareš, Dagmar Havlová či Ondřej Brzobohatý se snoubenkou Danielou Písařovicovou. K velice podivné situaci došlo v moment, kdy jedné z akcí zúčastnil Petr Kolečko s manželkou Anetou Vignerovou. Dvojice totiž narazila na scenáristovu bývalou milenku Denisu Nesvačilovou. K žádné přestřelce ovšem mezi sokyněmi v lásce naštěstí nedošlo.

Překvapení Kazmy

V neděli rozjetý mejdan pokračoval a tentokrát se dostavily hvězdy rapové scény. Kromě Bena Cristovaa nechyběli Yzomandias, módní návrhář Honza Černý či NobodyListen.

Náročnou noc prožila také Dana Morávková, která jako každý rok přijela tradičně se svým manželem Petrem Maláskem. Herečka se svým druhem slavila se svým druhem třicáté výročí a evidentně to pořádně rozjeli.

Veselo ovšem bylo i v restauraci Bokovka, kde o den dříve předvedla žhavý taneček začínající herečka Simona Lewandowská. Ve stejném podniku si užívali festival mimo jiné Vojtěch a Tatiana Dykovi, ti se ale tancem mladé kolegyně nenechali strhnout a spořádaně popíjeli.

V úterý během tiskové konference pak způsobil poprask Kamil Bartošek známý jako Kazma. Původně společnost Bontonfilm svolala schůzku pro novináře k novému filmu Tajný zákop. Místo slibovaného válečného filmu se známými herci přišlo překvapení. Kazma pouze představil svůj vlastní nový projekt.

Ivan Trojan si festival ve Varech nenechal ujít

Související články