Filmový festival v Karlových Varech zdaleka není jen filmovou událostí roku, ale také tou módní. Pozvaní hosté z řad známých osobností se proto na svůj velkolepý příjezd připravují leckdy i měsíce předem, aby byl jejich outfit co možná nejlepší. Přestože krásné dámy pravidelně každý rok Karlovy Vary rozzáří, vždy se objeví několik modelů, nad kterými zůstává rozum stát.

Na čelo si ťukali snad všichni

Jednoznačně největší poprask letos způsobila spisovatelka Radka Třeštíková, která se během zahájení objevila na červeném koberci ve zvláštním modelu. Třeštíková má bezesporu krásnou postavu, jíž se evidentně rozhodla prostřednictvím svého outfitu všem ukázat. Se zlou se ale potázala.

Dvoudílný model skládající se z bílého topu, který byl zhruba stejně velký jako podprsenka, a dlouhé kostkované sukně připomínající ubrus působil nevkusně a také neuctivě, neboť se na slavnostní zahájení vůbec nehodil. Aby toho nebylo málo, Třeštíková jej doplnila ještě koženým náhrdelníkem, který vypadal psí obojek. V návaznosti na kritiku, kterou za výběr ošacení Třeštíková sklidila, se nakonec sama na sociální síti omluvila.

Průsvitné šaty i odhalená záda

Pozornost na sebe strhla ale i herečka Tereza Ramba, která se na červeném koberci objevila ve vzdušných šatech s obrovským výstřihem. Vzhledem k tomu, že byla látka šatů průsvitná, ukázala pak herečka možná víc, než sama chtěla.

Půvabná modelka Andrea Verešová si je moc dobře vědoma toho, nakolik krásnou postavu má, a tak ji rozhodně nechtěla schovávat. Na UniCredit Bank party přišla v bílých šatech, které jí odhalovaly celá záda. Vidět bylo ale ještě níž. Pod šaty si tak modelka nevzala ani spodní prádlo.

Vůbec nejodvážnější, avšak nejpovedenější model oblékla módní návrhářka Eliška Dospivová, která skrze extravagantní outfit ukázala nejen své bříško, ale také ňadra, která byla zakryta jen malými kousky látky. Letos ale experimentovala i například Jitka Schneiderová.

Související články