Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vary zalité láskou: Brzobohatý vzal Písařovicovou, Šlégrová přijela s manželem

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Zdroj: Profimedia
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová

Ve dvou se to lépe táhne, a tak mnohé z dobře známých tváří s sebou do Karlových Varů vzaly i své drahé polovičky, aby si užily filmový festival společně. V ulicích lázeňského města si pak navzájem mnozí z nich projevovali svou náklonnost a dávali na odiv svou lásku. A jedněmi z těch, kdo se nechal okouzlit atmosférou festivalu, byli i například Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová, kteří ještě donedávna svou lásku skrývali. 

Hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho láska Daniela Pisařovicová už svou náklonnost neskrývají, a tak ani oni nesměli chybět na karlovarském filmovém festivalu, kde předvedli, nakolik jim to spolu sluší. Tentokrát ani neměli tendence se před přítomnými novináři skrývat a ochotně společně pózovali fotografům a rozdávali úsměvy na všechny strany. 

Pár dní bez dětí

A filmový festival zlákal i modelku Lucii Šlégrovou a jejího manžela Jiřího. Modelka v rozhovoru pro Expres prozradila, že mají s manželem v plánu zhlédnout několik filmů a zároveň si chtějí užít pár dní bez dětí. „My se to snažíme takhle trošku dodržovat. Myslím si, že pro každý vztah a pro každé manželství je to zdravé,” nechala se modelka slyšet s tím, že byť s manželem své děti milují a rozdali by se pro ně, čas od času si udělají pár dní jen pro sebe, aby jejich manželství neztratilo své kouzlo. 

Pravidelní návštěvníci 

Modelka Andrea Verešová a její manžel Daniel Volopich si až na několik málo výjimek nenechávají karlovarský filmový festival takřka nikdy ujít. A nechybí na něm ani letos. Společně mimo jiné vyrazili na populární UniCredit Bank party a z jejich společných fotografií bylo zřejmé, že láska mezi nimi nevyprchala ani po letech. Stále totiž vypadají až neuvěřitelně zamilovaně. 

Obdobně jsou na tom i Emma Smetana a její manžel Jordan Haj. A i oni na sebe uměli strhnout velkou pozornost. Zpěvačka při příchodu na festival všechno rozzářila svými blyštícími se šaty, její milý pak zase do ulic Varů vyrazil netradičně v sukni a s kabelkou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky