Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kunal Nayyar alias Rajesh Koothrappali: Jeho dům o jeho původu nic nevypovídá

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Seriál Teorie velkého třesku dal šanci na slávu několika hercům. Kunal Nayyar byl jedním z nich.

Kunal Nayyar se narodil v Londýně, ale celé dětství prožil v Novém Dillí v Indii. Pak odjel za kariérou a vzděláním do Spojených států amerických, kde propadl studiu podnikání a managementu.

S Oroonem Dastonem napsal hru Cotton Candy. Kritiky uznávaná prvotina ovládá v Indii v televizi hlavní vysílací čas a nabídky na další spolupráci se jen hrnou.

Kunalova manželka je herečka, modelka a bývalá královna krásy z roku 2006 Neha Kapur.

Často musí lidi přesvědčovat, že je Ind. Věří se, že herec svůj přízvuk předstírá. Ve svých 36 letech dokonce sepsal paměti s výmluvným názvem Můj přízvuk je skutečný, kde odhaluje pravdu o svém dětství a dospívání.

Během natáčení seriálu Teorie velkého třesku patřil do "jádra", které si vynutilo vyšší honorář - 1 milion dolarů za díl.

Kunal má slabost pro balet. Velice rád chodí na představení a s domovským souborem i pravidelně vystupuje.

Luxus

Role Rajeshe Koothrappaliho v Teorii velkého třesku pro něj nebyla první zkušeností před kamerou. Debutoval ve filmu S.C.I.E.N.C.E  a zahrál si teroristu Youssefa Zidana v Námořní vyšetřovací službě. Epizodní role mu ale nevydělaly tolik, aby si mohl dovolit luxusní sídlo v tudorovském stylu přímo v Los Angeles za neuvěřitelných 7,5 milionu dolarů. Ve městě andělů vlastní s manželkou ještě jednu nemovitost v oblasti Nichols Canyon.

Nahlédněte do galerie a inspirujte se. Herec totiž nedá dopustit na útulné koutky a dostatek místa na posezení a lenošení.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky