Michaela Kuklová už několik měsíců řeší své zdraví. O rakovině prsu prý podvědomě tušila, lékaři ale nádor při kontrolách několikrát přehlédli!

Za dobu léčby už zažila herečka i náročné stavy, dokonce se na čas rozešla se svým partnerem Josefem Wittnerem. "Jsem optimistický člověk a najednou jsem z té nemoci nedostala strach! Určitě jsem rváč, ale v rámci těch hormonů a všeho nastal takový psychický propad a najednou jsem si říkala, že brzdím člověka, který si může najít mladou, krásnou ženu, založit rodinu a mít vlastní dítě," vysvětlila tehdy Kuklová důvod rozchodu.

Wittner se ale nenechal odehnat a trpělivě Míše dokazoval své city, až mu nakonec dala druhou šanci! Nyní má opět po boku muže, který je pro ni zároveň i psychickou oporou, přes to ale přiznala fanouškům na Instagramu, že propadá úzkostem.

Kuklová od sebe na čas odehnala kvůli léčbě i partnera

Michaela Kuklová už má sice téměř celou léčbu rakoviny za sebou, stále ale užívá hormonální léky, které mají za následek nepříjemné výkyvy nálad.

"Být silná za všech okolností stojí úsilí a pak přijde den, kdy mi taky dojde energie, potřebuji se vybrečet a mám pocit, že všechnu tu tíhu nemůžu unést. To, abyste neměli pocit, že nejsem ani člověk, když se na vás jen směju. Předevčírem a včera mi bylo hodně ouvej. Hormonální léčba mi dává zabrat a občas mívám úzkosti. A taky si připadám v tu chvíli na všechno sama, (nejsem), jenže nechci, aby mě tak někdo viděl," postěžovala si herečka svým fanouškům.

Sledující okamžitě projevili Míše velkou vlnu solidarity, což jí zvedlo náladu, největší úsměv jí ale vykouzlil její partner Josef Wittner.

Kuklová přiznala, že jí hormonální léčba dává psychicky zabrat

"Chodili spolu z čisté lásky a sedmnáct jim bylo let. A horovali pro texasky....Jako by mi bylo sedmnáct a jsem moc zamilovaná do Josefa! Děkuji vám za nádherné vzkazy, za přízeň a lajky, a přeju všem spoustu lásky, radosti a hlavně zdraví. Mám špatné svědomí, že jsem vyvolala dojem, že se utápím v depresích, ale neeeeee, je to jen výjimečné. Jinak vše fajn," ozvala se Michaela Kuklová fanouškům dva dny po svém splínu.

Optimistická nálada se herečce rychle vrátila a to i díky Josefu Wittnerovi, který dělá vše, aby se jeho milovaná cítila co nejlépe a evidentně se mu to daří.