Šestatřicetiletá Kuchařová se po rozvodu stáhla i ze sociálních sítí. Za tímto krokem stála změna příjmení. Někdejší Miss World chtěla za svým ex partnerem udělat tečku se vším všudy. Vrátila se k jménu Taťána Kuchařová, pod kterým vytvořila i svůj nový profil. Začala s čistým štítem.

Kopanec do Brzobohatého

Po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým si Kuchařová hlídá soukromí jako ostříž. „Neustále se prezentuje, že jsem opuštěná a tak dál. To je taková hra. Spíš se mi ta role podsouvá. Takhle to nikdy nebylo a není. A myslím, že ani nikdy nebude,“ prozradila v rozhovoru pro iDNES. „Nekompenzuji si své pocity někým jiným,“ dodala a lehce si tak rýpla do svého exmanžela, který si krátce po rozvodu vzal v pořadí už třetí ženu.

Nový partner

Úspěšná modelka přiznala minulý rok v listopadu, že už ani ona není single. „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit,“ nechala se slyšet pro Blesk. „Až bude správná chvíle, řeknu více,“ upřesnila. Půvabná blondýnka má slabost pro úspěšné muže a tak lze očekávat, že i současný partner bude někdo veřejně známý. V minulosti randila například s pražským radním Milanem Richterem, nebo americkým modelem Lanem Carlsonem.

„Chci mít klid. Pro mě je důležité, aby lidé, kteří jsou kolem mě, nebyli toxičtí. A to se mi už daří,“ popsala modelka, která se po rozvodu přiznala k tomu, že začala chodit k psychiatrovi. „Absolutně jsem to nečekala. Do poslední chvíle to byly patologické lži. To na tom bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš, někoho miluješ i s jeho temnějšími stránkami, najednou přijde takový zlom,“ prohlašovala čerstvě po oznámení rozvodu s Brzobohatým a nešetřila narážkami a nadávkami na jeho osobu. Po návštěvách psychiatra podstoupila i třítýdenní veganskou detoxikační kúru.

Taťána Kuchařová se za Ondřeje Brzobohatého vdala v červnu 2016. První zmínky o rozvodu slavného páru padly na konci roku 2021. Ondřej Brzobohatý si střihl už v pořadí svou třetí veselku minulý rok na podzim. Za manželku si vzal moderátorku Danielu Písařovicovou. V posledních měsících se ve velkém spekuluje o jejím těhotenství.

Související články