Zatímco Ondřej Brzobohatý se chlubí láskou ke své nové manželce Daniele Brzobohaté na sítích i na veřejnosti, Kuchařová své soukromí pečlivě skrývá. Na veřejnosti se objevuje zpravidla sama. Podle jejích sociálních sítí se věnuje především péči o svůj vzhled a tělo.

Úpravy popírá

Mnoho diskuzí vždy modelka probudí v moment, kdy zveřejní fotku z dob, kdy vyhrála korunku krásy. Fanoušci snímky srovnávají s nejnovějšími fotografiemi modelky a upozorňují na změny v jejím obličeji.

Populární modelka hned několikrát přišla do řeči, zda si ke své kráse nepomáhá botulotoxinem. Žádnou zásadnější úpravu nikdy nepřiznala. Fanoušci také spekulovali o silikonových ňadrech, upraveném nosu a zvětšených rtech. „Vždycky jsem měla velké rty. Bulvár nebo jiní již mnohokrát poukazovali na mnohá místa mého těla. Jsem si jistá, že takové řeči u rtů neskončí,“ řekla pro Novinky v roce 2010.

Vlasový chameleon

Kuchařová si prošla za poslední roky i řadou vlasových proměn. Většinou zůstává věrná blond barvě, mění jen její odstíny. Taťána se nebojí exmperimentovat ani s délkou vlasů. Několikrát ukázala, že razantní zkrácení pro ni není žádný problém. V roce 2015 ovšem vystoupila ze své komfortní zóny a vyzkoušela zrzavý přeliv. Ohnivou barvu si ona samotná nemohla vynachválit. „K mému překvapení budím na ulici ještě větší pozornost než jako blondýna. Od včerejška na mě troubí auta a dnes jsem za stěračem dokonce našla vizitku s pozvánkou na rande. Co všechno nezpůsobí jeden obyčejný zrz přeliv?“ sdílela historku na svém instagramovém profilu.

Přirozené stárnutí

Šestatřicetiletá Miss World z roku 2006 chce stárnout přirozeně. Právě stáří je téma, kterému se věnuje ve své nadaci Krása pomoci. „Naším posláním je provázet stárnutím. Zajišťujeme pro seniory moderní služby v domácím prostředí a získáváme finance na projekty pro seniory,“ píše se na oficiálních stránkách nadace Taťány Kuchařové.

„Říká se, že věk je jen číslo, a já jsem si to tak vnitřně nastavila. Jistě, to číslo pořád stoupá, každé období života má ale své dary i výzvy. Stárnutí beru jako přirozenou součást života, kdy mojí prioritou a zájmem bylo vždycky pečovat v první řadě o své zdraví. Uvědomuji si, jak důležitá je prevence a komplexní péče o sebe – nejen o tu fyzickou schránku, ale i o vnitřní svět a duši. Takový je můj přístup a je pravda, že i díky své nadaci vidím krásu v každém věku. Proto bych řekla, že se mi stárnout bude hezky a bez obav,“ prozradila pro web Proženy.cz

Související články