Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratr Kamu bojuje v MasterChefovi o titul, v reálu se pere se závažnou poruchou

Kamila Kamu Rundusová
Kamila Kamu Rundusová
Zdroj: Profimedia
Kamila Kamu Rundusová

Kuchařka Kamila Rundusová, známá v internetovém světě jako Kamu, se proslavila několika barevnými kuchařkami a v poslední době také svou duchovní cestou, během které se snaží propojit jídlo a duchovní rozvoj. Jak se zdá, velký vliv má nejen na své fanoušky, ale také na svého bratra Adama. Ten se totiž nyní rozhodl jít v jejích stopách a prokázat své kulinářské umění v zábavné show MasterChef.     

Adam Rundus pracuje jako produkční v herecké agentuře a sám sebe popisuje především jako velkého snílka. Většinu života se potýká s poruchou ADHD, a tak je pro něj občas těžké se koncentrovat a zvládat věci, které jsou pro běžného člověka naprostou rutinou. Jeho velkou předností je ale optimismus a kreativita. 

Určitý čas strávil na Kostarice, kam se přestěhovala jeho sestra Kamu i s manželem Robím. Právě tam se pod jejím vedením věnoval sebepoznání a uvědomil si, že kuchařský svět ho též láká. Proto se rozhodl přihlásit do soutěže MasterChef a dokázat, že je alespoň stejně talentovaný, jako jeho starší sestra. 

Ta je z jeho účasti v soutěži nadšená, alespoň podle toho, co uvádí na svých sociálních sítích. V prvním kole, kterého se Adam účastnil, dokonce vařil podle jejího receptu. “V prvním kole MasterChefa brácha vařil mexické mole, které jsme spolu papkali v Mexiku a vařili podle mojí mexické kuchařky. Brácha má na Mexiko talent,” prozradila Kamu, v čem spatřuje přednosti svého mladšího bratra. 

Již nyní se Adam Rundus dostal mezi 16 nejlepších amatérských kuchařů z Česka a Slovenska. On sám přiznal, že je Kamu velmi vděčný za podporu, kterou mu poskytla při přípravách. 

“Největší poděkování patří Kamu, že se stala mým mistrem Yodou, že jsi mi na dálku dávala všechny svoje vědomosti, učila jsi mě přes on-line cally z Kostariky, bez tebe bych nikdy nedošel tak daleko. Love you, ségra,” dojemně jí poděkoval prostřednictvím sociální sítě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky