Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kuchař Zdeněk Pohlreich: Je vážně tak drsný?

Zdroj: Profimedia.cz

Pořad televize Prima Ano, šéfe! má ohromnou sledovanost, která se stále zvyšuje. Hlavní zásluhu na tom má bezesporu kuchař Zdeněk Pohlreich. Na obrazovce působí jako sprostý náfuka. Je takový i ve skutečnosti?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska pár slov o (ne)oblíbeném kuchaři.

Drsný pan šéf

Šéfa, jako je on, by chtěl asi málokdo. V televizi je nafoukaný, protivný a vulgární. Stačí si vzpomenout na pár jeho hlášek z pořadu Ano, šéfe! a z osobního setkání jde strach. Naštěstí domluvit si ho poměrně dost dlouho trvá, a tak se člověk může připravit na všechno. Realita se ale od očekávání přece jen liší. Zdeněk Pohlreich totiž rozhodně není ani sprostý (nepadlo jediné slovo, které by v televizi museli „vypípat“), a ani protivný. Nafoukaný? Ano, to asi je! Ale přesto nepůsobí nepříjemně, možná proto, že na rozdíl od mnohých našich rádoby celebrit má být nafoukaný na co.

Zdeněk Pohlreich Zdeněk Pohlreich Zdroj: Profimedia.cz, Mirek Vostrý

Pořád v pohybu

Ze všeho nejvíc mi ale Zdeněk Pohlreich připadal rozlítaný a uhoněný. Prostě jako člověk, který si toho naložil na bedra až příliš mnoho. Setkání, které mělo trvat minimálně půl hodiny, zkrátil zhruba na polovinu. Šup šup fotky, šup šup pár otázek a letěl pryč. Možná z jedné ze svých restaurací do druhé, nebo na kurzy vaření, které vede, na natáčení… Nedávno jsem četla, jak se v jednom rozhovoru zamýšlel nad slavným britským kuchařem Gordonem Ramsayem (podle jeho pořadu Kitchen Nightmares se vlastně Ano, šéfe! točí). A řekl o něm: „Jeho práci svým způsobem obdivuju, ale myslím, že žije strašně rychle a že možná, chudák, brzo skončí ve cvokárně.“ Bohužel to vypadá, že tahle slova tak trochu platí i na pana Pohlreicha.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky