Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kryštof Hádek odhalil soukromí. Popsal, jak tráví chvíle se svou ženou

Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
Zdroj: Profimedia
Kryštof Hádek

Jméno Kryštof Hádek je v současné době nejvíce skloňováno v souvislosti s filmem Modelář, kde herec ztvárnil chemika a leteckého navigátora. K tomu má ale Hádek daleko. Raději tráví čas se svojí rodinou, která je pro něj vším. V nedávném rozhovoru dokonce prozradil, jaký má vztah s partnerkou, s níž má dvě děti.

O soukromém životě Kryštofa Hádka se toho v současné době moc neví. Příliš o něm nemluví. V minulosti chodil třeba s Terezou Voříškovu, která má se soužití s ním spoustu historek, které jí nikdo nezávidí. Jednu takovou prozradil v Show Jana Krause její bývalý přítel Vojta Kotek.

„Se mnou je to asi trochu nuda, kdežto s Kryštofem je zábava. Třeba Terezka Voříšková říkala, že když spolu začali bydlet, tak prvních asi šest měsíců Kryštof nebyl schopen koupit žárovky, tak měli celou dobu čelovky. Takové dobrodružství se mnou nezažije,“ prozradil Kotek, kterého si Tereza nabrnkla po Hádkovi.

Nyní je Hádek konečně spokojený. S partnerkou, jenž si našel hned po Voříškové, má už dvě děti. „Bude jim pět a šest,“ řekl Hádek v pořadu Jana Krause. S rodinou tráví čas nejraději. „Jsem přiměřeně doma. Já doma chci bejt. Když máme volno, tak třeba někam jedeme, kam se nám chce,“ popsal herec, jak vypadají jejich společné chvíle.

S jeho přítelkyní je to prý úplná idylka. „Já doufám, že ona je spokojená. Zatím je to harmonický. Bavíme se, diskutujeme. Občas máme pro děti hlídání. Spíš teď teprve přichází ten věk, když můžou doma s někým zůstat,“ naznačil herec, že v budoucnu budou mít na sebe více času.

Na otázku, zda ho partnerka po příchodu obejme, odpověděl herec zkroušeně. „Někdy jo,“ hlesl. Přesto tvrdí, že jeho vztah je harmonie sama. „Já si teď užívám tohle období. Doufám, že mě děti překonají ve studiu,“ vyřknul herec své tajné.

Kryštof Hádek momentálně hraje v novém filmu Modelář, kde ztvárnil chemika a leteckého navigátora pracujícího v půjčovně dronů. „Já s oblibou říkám, že v hlavní roli je dron a my jsme s Jirkou Mádlem vedlejší,“ dodal Hádek.

S opravdovým dronem nelétá a ani ho to dle jeho slov příliš nezajímá. „S takovou dětskou hračkou jsem lítal a skončilo to na stromě,“ popsal jeho první pokusy s dronem. Jeho vášní zkrátka nejsou technické hračičky, ale herectví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky