Mirek vyrazil do společnosti po boku svého bratra. Od srpna, kdy oznámili veřejnosti rozchod se svou partnerkou, to byla první společenská událost, na které se objevil. Bylo tak více než jasné, že každého bude zajímat s kým dorazí a následně bude trávit i dobře rozjetý večer.

Nový pár showbyznysu?

Podle fotografií z premiéry to vypadalo, že se Dubovický velmi dobře bavil. Přítomným fotografům neuniklo jeho velmi intimní chování směrem ke Kristýně Schickové. Půvabná brunetka je podle všeho stále zadaná. To stejné se říká už i o bývalé partnerce Dubovického Veronice Kopřivové. Ta po rozchodu s o rok mladším modelem neměla dlouho zůstat sama.

Kolem vztahu Schickové a jejího manžela Lukáše visí ve vzduchu pár otázníků už delší dobu. Sympatická brunetka na svých sociálních sítích svého manžela příliš neukazuje. I dovolené tráví většinou po boku svých kamarádek. Otázkou tedy zůstává, zda se na české showbyznysové scéně netvoří nový pár Dubovický a Schicková.

Klín klínem

Kopřivová za vztahem s Dubovickým udělala tlustou čáru. Pořídila si nové bydlení. Luxusní nový byt se zahradou obývá s dcerkou Ellou. Jak dlouho ve svém novém bytě zůstane s dcerou sama, je otázkou. Expres přišel na začátku srpna s informací, že má Veronika údajně randit s bohatým podnikatelem. Společně měli letos vyrazit už na několik luxusních dovolených.

Spekulace o tom, že Kopřivová trávila dovolenou v Řecku s někým jiným, než se svým tehdejším partnerem Dubovickým, potvrdil nepřímo i on sám. V době, kdy Veronika sdílela jednu fotografii za druhou od moře, on hlídal jejich dceru, se kterou dával na Instagram videa a fotografie. Kopřivová se doposud k údajné nové známosti nevyjádřila.

Související články