Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těhotná tenistka Plíšková plánuje svatbu: Stihne veselku ještě před porodem?

Kristýna Plíšková
Kristýna Plíšková
Zdroj: Profimedia
Kristýna Plíšková

Tenistka Kristýna Plíšková na sociální síti oznámila radostnou novinku. Se svým o šest let mladším partnerem, fotbalistou pražské Sparty, Dávidem Hanckem, se totiž dočkají miminka. Pár se v létě letošního roku zasnoubil, a tak se nabízí otázka, zda uspěchají svatbu, aby ji stihli ještě před narozením potomka, nebo si řeknou své „ano” až s miminkem v náručí. 

Randí spolu již několik let, v červenci letošního roku se na dovolené zasnoubili a ani ne půl roku na to přišli s úžasnou novinkou. Devětadvacetiletá tenistka Kristýna Plíšková, dvojče Karolíny Plíškové, a její partner Dávid Hancko se brzy stanou rodiči. „Poslední Vánoce ve dvou,” napsala krásná sportovkyně na sociální síti a k příspěvku připojila černobílou fotografii sebe a svého snoubence. Oznámení okamžitě přilákalo velkou pozornost a fanoušci Kristýnu zasypali gratulacemi. Nechyběla mezi nimi ani její sestra Karolína, která k příspěvku přidala dvě srdíčka. 

Stihnou svatbu?

Obránce pražské Sparty Dávid Hancko a Kristýna Plíšková se bok po boku objevují už dlouhou dobu, mnozí se tak již často ptali, kdy už zazní svatební zvony anebo bude miminko na cestě. „Řekla ano!” napsal v červenci na sociální síti fotbalista a oznámil tak zásnuby se svou láskou. Stejný snímek pak sdílela i tenistka s popiskem „Navždy ano!”. 

Zpráva o tom, že se snoubenci dočkají společného potomka, pak přišla jen pár měsíců poté. Dvojice se dle všeho nemůže miminka dočkat. Ze snímku, který Kristýna Plíšková sdílela na Instagramu ve stories je patrné, že se její bříško už pěkně zakulacuje. Žádné bližší informace k těhotenství ani jeden nezveřejnil. Otázkou je, jestli pár stihne svatbu ještě před příchodem miminka, nebo veselku uspořádají až poté. 

Pracovní pauza

Jak informoval web EuroZprávy.cz, kvůli těhotenství se Plíšková příští tenisové sezóny nezúčastní. Její fanoušci jí ale absenci jistě velmi rádi omluví. V současnou chvíli je přece jen nejdůležitější psychická pohoda a zdraví nastávající maminky. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU