Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kristýna Leichtová: Někdy lidi sarkasticky stírám

Kristýna Leichtová: Někdy lidi sarkasticky stírám
Kristýna Leichtová: Někdy lidi sarkasticky stírám
Zdroj: Ivan Kahún, archiv TV Nova

Zatímco v Comebacku její postava nikam nesmí, protože ji táta pořád hlídá, ve skutečnosti má Kristýna Leichtová toulavé boty...

„Mám teď období, kdy se trochu rodinného života děsím. Bydlíme spolu (s hercem Štěpánem Benonim – pozn. red.), máme psa. Tak budu ještě honem cestovat. Bohužel sama. Štěpán musí být v angažmá na Kladně a cestování moc rád nemá. Naštěstí mi rozumí. Mám toulavé geny po mamince a začínají se projevovat. Jednou koncem listopadu jsme takhle s kamarádkou nad kafem přemýšlely, co budeme dělat. Měla jsem peníze a chuť někam jet. Tou dobou mě napadlo jen moře nebo New York. Tak jsme se sebraly a jely nakupovat vánoční dárky. Devět dnů, co jsme brázdily Manhattan, bylo úplně super..." rozpovídala se KRISTÝNA LEICHTOVÁ (25).

Dokonalý svět

Pamatujete se ještě, co jste komu koupila?
Hrozně blbostí, kufr měl nadváhu a já o tašku víc než cestou tam. Osmiletému bráchovi, který ještě věří na Ježíška, jsem koupila boty airwalkerky. Pořád je nosí, i když jsou mu malé. Pamatuju se, že když jsem byla dítě, tak dárky z ciziny pro mě byly něco extra. Měla jsem mikinu s potiskem americké vlajky, která byla k neutahání. Pořád se ještě v naší rodině dědí, protože mi ji přivezl strejda z Ameriky.

Vy máte těch sourozenců na rozdávání…
No mám, pět. A všichni jsou nevlastní, jak od táty, tak od mámy. Je to takové složité, jestli někdo bude jednou dělat náš rodokmen, tak se zblázní. Do dvanácti jsem byla jedináček a pak najednou nastal sourozenecký boom.
.
Ivuška v Comebacku má vlastně Sašu s Lexou taky za sourozence.
Neřekla bych, Ivuška by je za sourozence nebrala, jsou spíš kamarádi. Jinak by se o ně víc starala a byla by vstřícnější. Zvlášť při vědomí, co jim ta jejich maminka Simona dělá.

Comeback je nadsázka. Dokonalý svět je vtipný, ale že jde taky o nadsázku, asi úplně všem nedochází…
V Dokonalém světě je v tomhle směru výborný ten gossip tým, recepční a dvě sekretářky. Holky si vystavěly charaktery dokonale: která je blbější, která naivnější, která citlivější. Kdežto já tam vždycky přišla a uzemnila je.

Jako v Comebacku.
Tam jsem taky usazovačka. To je mi blízké i v běžném životě. Někdy lidi sarkasticky stírám.

Z dvojice Leichtová - Benoni jste tedy ta víc při zemi?
Jsme oba strašně přízemní.

 

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky