Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Leichtová touží po svatbě, podívejte se, jak se její partner vtipně vymlouvá

Kristýna Leichtová Vojtěch Štěpánek
Kristýna Leichtová Vojtěch Štěpánek
Zdroj: TV Prima
Kristýna Leichtová Vojtěch Štěpánek

Kristýna Leichtová žije s hercem a režisérem Vojtěchem Štěpánkem. I když spolu vychovávají dvě dcerky, tříletou Dorotku a roční Rozárku, ke svatbě ještě nedošlo. Zatímco oblíbená herečka by se už ráda vdávala, její partner se do ženění dvakrát nehrne.

Kdyby Vojtěch Štěpánek věděl, co ho čeká během talk show 7 pádů Honzy Dědka, možná že by tam ani nešel. Původně chtěl totiž jenom v hledišti podpořit svoji partnerku, známou herečku Kristýnu Leichtovou. Že se nakonec sám stane také hostem, proto netušil do poslední chvíle.

Udělali jsme na Vojtu boudu

"Vůbec nevěděl, že tady bude a že se tady o něm budeme takhle hodně otevřeně bavit. Udělala jsem s Honzou na Vojtu tak trochu boudu," přiznala herečka známá z filmu Účastníci zájezdu. Moderátor Honza Dědek proto využil situace a hned začal zjišťovat, proč ještě nedošlo ke svatbě.

"Kristýna je poslední tři roky jenom těhotná nebo kojí. Co by to bylo za svatbu, vždyť by z toho nic neměla," snažil se z veselky vykroutit umělecký šéf Národního divadla moravskoslezského. "Sňatek, to je intimní akt," dodal pak ještě režisér.

Jdu vlastně jenom kolem

Herečka celou debatu pozorovala v tichosti a jen se snažila potlačit smích. Pak ale jeden z hostů, marketér Petr Nutil, připomenul, že dalším hostem je farářka Martina Viktorie Kopecká. Ta teď soutěží v televizní show StarDance a dvojici mohla teoreticky hned oddat. "Pojďme, uděláme z toho nejsledovanější díl. My budeme svědci…," připojila se hned herečka Tereza Kostková.

"Tak to jsme v pr… To nejde. Já jdu vlastně jen kolem. Vzal bych si aspoň košili, kdybych věděl, že tohle přijde," vtipkoval Vojtěch Štěpánek.

Nechybělo málo a mohlo tak dojít ke stejné situaci, kterou kdysi zažil Richard Genzer. Na něj jeho někdější manželka Linda Finková s televizním štábem také připravili překvapení, během kterého se komik neplánovaně oženil před televizními kamerami.

Oblíbená herečka žije v Ostravě, kde její partner dostal práci v divadle. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky