Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kristýna Kociánová s ženským doprovodem a kočárkem, Malý nikde!

Adéla Gondíková a Kristýna Kociánová na party televize Prima
Adéla Gondíková a Kristýna Kociánová na party televize Prima
Zdroj: Profimedia
Adéla Gondíková a Kristýna Kociánová na party televize Prima

Kristýna Kociánová a Ondřej Malý už se pár týdnů radují ze společného potomka a pyšná maminka se před ukončením šestinedělí poprvé vydala na procházku s kočárkem. Herečka šla miminko vyvenčit bez partnera, pouze v doprovodu kamarádky a barva kočárku možná lehce naznačila, zda přivedla na svět dceru, nebo syna. 

Ondřej Malý si se svou partnerkou Kristýnou Kociánovou bedlivě střeží soukromí. Herečka před měsícem porodila, do médií ale odmítá cokoliv prozradit o miminku.

"Díky za zprávu, všichni jsme v pořádku," informovala novopečená maminka skrze televizi Prima.

"Nezlobte se, více se nebudeme vyjadřovat. Děkuji za respektování a přeji vše dobré," dodala herečka, kterou před pár dny zastihli reportéři webu na procházce s kočárkem.

Je to nejspíš chlapec


Kristýna Kociánova vyrazila s kočárkem a ženským doprovodem do ulic pražských Vinohrad. Ondřej Malý ani jeho o generaci mladší partnerka zatím neprozradili, zda se radují z narození syna, nebo dcery, podle barvy kočárku to ale vypadá, že se herecká dvojice dočkala syna. 

Rodiče si ale mohli samozřejmě vybrat záměrně matoucí odstín povozu pro miminko a nemuseli se řídit klasickými barevnými stereotypy. 

Podle informací týdeníku Sedmička ale Kociánová opravdu přivedla na svět syna jménem Tomáš.

_

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky