Její půvabná tvářička pronikla do světa modelingu, už když jí byly tři roky. V devíti letech byla vyhlášena nejkrásnější dívkou světa. Jak vypadá a co dělá Kristi Pimenová dnes?

Už když byly moskevské rodačce, dceři známého ruského fotbalisty Ruslana Pimenova, tři roky, kolemjdoucí obdivovali její půvab a ptali se rodičů, jestli dívenka nehraje v reklamách či filmech. Její matka se proto rozhodla zkusit štěstí a nabídla fotografie své dcerky moskevské modelingové agentuře. Andělská tvář s modrýma očima a tmavě plavými vlasy hned zaujala a dívka brzy začala fotit pro dětské kolekce značek jako Armani, Fendi, Dolce & Gabbana a mnoha dalších, pronikla na obálky módních magazínů, včetně ikonického Vogue, a účastnila se přehlídek těch nejprestižnějších módních domů, hlavně v Itálii.

Pod ochrannými křídly matky

Odmalička pózovala s radostí, byla to pro ni zábava. Kromě toho ale také chodila do běžné moskevské školy a věnovala se své velké vášni, gymnastice, kde dosáhla i na medailové příčky. Matka, původní profesí ekonomka, se ujala dceřiny kariéry, stala se její manažerkou, založila jí účty na sociálních sítích a sama je spravovala. Tím, že práce v modelingu je pro její dceru zábavná hra, matka také reagovala na kritické hlasy, které tvrdily, že svou dceru tlačí do módního byznysu proti její vůli. A kritikům, jimž se zase zdály Kristininy snímky příliš sexuálně vyzývavé na tak malé děvče, matka rázně vzkázala, že se dětské modelky při práci v modelingu ani nelíčí a komu přijde pohled na malé děvče sexuální, má sám problém.

Když bylo Kristině 10 let, přestěhovala se s matkou do USA, kde přešla do prestižní agentury LA Models a pokračovala v modelingové dráze. Začal ji ale lákat i svět filmu a sama uvedla, že by se ráda stala herečkou a režisérkou. Dnes žije v Los Angeles, v prosinci oslaví 15. narozeniny a dále se věnuje kariéře modelky. Jako většina hvězd showbyznysu převedla své internetové aktivity a komunikaci s fanoušky, kterých zde má úctyhodných 2,6 milionu, hlavně na Instagram. Zdá se, že se jí plní její sen a skutečně se jí daří pronikat i do světa filmu. V mnoha cenami ověnčené italské fantasy Creators: The Past v hlavní roli s Gérardem Depardieuem si zahrála (nebo spíš zazpívala) malou úlohu nazvanou „zpívající dívka“, zato v hororu Ruská nevěsta amerického režiséra Michaela S. Ojedy už byla jednou z důležitých postav – dcerou hlavní hrdinky, kolem které se točí celý děj. Třebaže film nebyl moc dobře přijat, Kristina pomalu proniká do povědomí i v téhle oblasti.

Kariéra

Již není roztomilým dítětem, je z ní okouzlující dospívající dívka. Zatím to vypadá, že na rozdíl od dětských hvězdiček, které zazáří a zhasnou, má tato ambiciózní, ale vyrovnaná ruská kráska kariéru v showbyznysu před sebou.