Tato pohledná dáma se narodila 23. prosince 1975 v Praze. Protože už odmala milovala tanec, její cesta se ubírala tímto směrem. Koneckonců měla k tomu dobré předpoklady, její tatínek byl tanečník a choreograf a maminka zase baletkou v Národním divadle. Dívenka se tedy vydala na taneční konzervatoř.

Už tam se objevily první temné chvilky. “Mně nadávali, že jsem tlustá. Nebyla jsem, jen větší oproti ostatním. Jídlo jsme schovávali pořád. Tím se dostáváte do stresu, z něhož jsem se vymanila až v dospělosti,” zavzpomínala na dětství sympatická moderátorka v rozhovoru pro web iDnes.cz.

I přes tato úskalí se jí povedlo na divadelních prknech udržet hodně dlouho. Osm let působila v Brně a poté její cesta směřovala do Prahy, kde si zatančila například v Hudebním divadle Karlín, Ta Fantastika, Divadle Broadway a v neposlední řadě v Divadle Hybernia. Byla taktéž členkou taneční skupiny s názvem UNO, kde vystupovala společně s Richardem Genzerem.

Ačkoliv v tu dobu byla především tanečnice, střihla si i pár rolí před kamerou ve filmu. Vidět jste ji mohli třeba ve Svěrákových Vratných lahvích, ve snímku Milenci a vrazi, Boží pole s. r. o. a nebo Žralokovi ve vaně. Z poslední doby si ji diváci mohli užit v seriálu TV Nova Chlap, kde měl hlavní roli slovenský herec a sympaťák Tomáš Maštalír. Na svém kontě má i role v seriálech Nemocnice na kraji města - nové osudy, O ztracené lásce a také Poslední sezóna.

Ačkoliv se tancem již neživí, na toto období vzpomíná v dobrém. A které role měla sama ona nejradši? “Jedna z prvních byla Krvinka v Drákulovi, a jedna z těch posledních Smrt v Moně Lise. A pak taky moc ráda vzpomínám na muzikál Kleopatra, kde jsem hrála Hada nebo Bohyni,” zavzpomínala v rozhovoru pro iglanc.cz.

Náhrada za Lucii Borhyovou

V současné době je už stálicí na obrazovkách TV Nova, a to od roku 2009, kdy moderuje hlavní zpravodajskou relaci ve večerních hodinách. Jejím kolegou je jiná stálice této televize, moderátor Martin Pouva. V období, kdy byla její kolegyně Lucie Borhyová těhotná za ní v práci zaskakovala.

“Bylo mi líto, že to končí, a spadl ze mě stres. Přece jen to byla nová práce, náročná, a když napětí najednou skončilo, nervy povolily. V takových situacích se buď složíte, onemocníte, nebo rozpláčete,” vypráví moderátorská hvězda, ale doplňuje, že její záskok byl předem vyměřený. “S Luckou jsme se o tom bavily před jejím odchodem na mateřskou. Říkala, že se v září vrátí, tak jsem na to byla připravená.”

Na obrazovkách oblíbené televize ji můžete vídat dodnes. Nicméně není tomu tak dlouho, co plnila stránky novin kvůli svým vztahům s muži. Původně byla vdaná za zpěváka Alana Bastiena, jehož původní jméno je Rudolf Nasadil. Manželství ale vydrželo pouhé dva roky. Partneři na sebe prý neměli dost času, a tak se postupně navzájem odcizili. Zároveň popřeli, že by za rozpad manželství mohl někdo třetí.

Randila s Renčem, ten ji podváděl, kde se dalo

Ať už to tehdy bylo jakkoliv, sympatická moderátorka začala záhy randit s režisérem Filipem Renčem. Ten kvůli ní dokonce ukončil svůj vztah s produkční Jarmilou Tabačkovou a rozhodl své srdce věnovat právě naší moderátorce. Jejich romance ale neměla dlouhého trvání, vztah jim vydržel jen pět měsíců. A to mu moderátorka odpustila spoustu záletů. Nicméně když byl Renč načapán, jak si do svého bytu z večírku odvádí jinou dívku, došla jí trpělivost. Exmilenci spolu navzdory eskapádám pak zvládli i dál pracovat.

S dalším partnerem Karlem Moravcem si pořídili společnou dceru Jasmínku. Ani tento vztah ale nevydržel. „Není v tom nikdo jiný. Měli jsme absolutně rozdílné názory na život a budoucnost. A tak jsme to ukončili jako dva rozumní a dospělí lidé,“ uvedla v rozhovoru pro expres.cz.

V současné době žije s partnerem Václavem Kunešem, se kterým se před pár lety i neoficiálně vzali. Znali se už odmala, ale osud jejich cesty svedl dohromady až po pětadvaceti letech. Na posvátném keltském místě si prý společně řekli “jo”. 

Na fotografiích je samozřejmě oblíbená česká televizní hvězda Kristina Kloubková. Jak byla jako mladá krásná se podívejte v naší fotogalerii.

Zdroje: idnes.cz, kdojeto.superia.cz, iglanc.cz, expres.cz

Související články