Hvězda Televizních novin na Nově, Kristina Kloubková, si sáhla na samé dno. Moderátorce se povedlo vše ututlat, s odstupem času se ale rozhodla o svých problémech veřejně promluvit.

"Já jsem zkolabovala, moje tělo vypnulo. Dostala jsem se k lékaři, kde jsem dostala antidepresiva, která jsem považovala za totální selhání. Moje selhání, že dostávám antidepresiva, že to bez nich nejde," svěřila se v rozhovoru pro Český rozhlas.

"Pro mě to byly krušný měsíce a myslím, že pro Vaška taky," přiznává Kloubková, která ve stejné době navíc řešila partnerskou krizi.

Kniha Aleše Cibulky

V roce 2019 začala hvězda Novy trpět depresemi, což se podepsalo i na jejím vztahu s tanečníkem Václavem Kunešem. O tom, čím si Kristina Kloubková před třemi lety procházela, věděli pouze její nejbližší kamarádi a rodina.

Kuneš a Kloubková se dokonce na nějaký čas rozešli, nakonec se k sobě ale po krátkém odloučení opět vrátili. Tehdy prý moderátorku držela nad vodou mimo jiné kniha od Aleše Cibulky.

"O tom, co se mi stalo před třemi lety věděla jen má nejbližší rodina a přátelé, ale když se potkáte s Alešem Cibulkou, jehož knihu Vyhořet může každý, jsem měla měsíce stále při sobě, tak mu chcete poděkovat a nebojíte se s tím jít ven," napsala Kloubková na svůj Instagram a přidala společnou fotku se svým "zachráncem" Cibulkou.

S psychickým kolapsem se svěřila Kloubková v pořadu Českého rozhlasu